Get Adobe Flash player
Start Wydarzenia

Nasi uczniowie nagrodzeni na Gminnej Gali Sportu

25 stycznia 2019 roku w sali widowiskowej Ośrodka Kultury i Sportu w Leśnej  odbyła się  Gminna Gala Sportu. Podczas  uroczystości leśniańscy sportowcy, kluby i instytucje zostali uhonorowani  za szczególne osiągnięcia sportowe w roku 2018. Władze samorządowe postanowiły podczas gali uhonorować kluby i organizacje zajmujące się działaniami w sferze kultury fizycznej.  
Okolicznościowe statuetki i listy gratulacyjne otrzymali: MIEJSKO-GMINNY KLUB SPORTOWY „WŁÓKNIARZ” LEŚNA, LEŚNIAŃSKIE TOWARZYSTWO SPORTOWE, STOWARZYSZENIE „ZABIEGANI Z LEŚNEJ”, LUDOWO-UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY „KWISA” LEŚNA, SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II W SMOLNIKU, LUDOWY ZESPÓŁ SPORTOWY „FATMA” POBIEDNA, LUDOWY KLUB  SPORTOWY „GRANICA” MIŁOSZÓW i AKADEMIA SIATKÓWKI W LEŚNEJ. Do w/w klubów należą uczniowie naszej szkoły, którzy za szczególne osiągnięcia w roku 2018 zostali nagrodzeni oraz otrzymali listy gratulacyjne.Na wniosek Ludowego-Uczniowskiego Klubu Sportowego „Kwisa”  w Leśnej wyróżnieni zostali:   Mikołaj Adamicki, Alicja Bulera, Oliwier Cieślak, Wojciech Fabijański, Grzegorz Kaczmarzyk, Julia Kirkowska, Wiktor Kowalczyk, Aleks Krzysztoń,  Oliwer Sztuba, Nikola Terpiłowska i Patryk Wszoła. Nagrodę indywidualną za osiągnięcia w piłce koszykowej otrzymał Aleksander Tarnarzewski. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Smolniku wnioskowała o nagrodzenie zespołów aerobiku rekreacyjnego w składzie: Kinga Czaplińska, Julia Czuchaj,  Julia Gapska, Maja Hyży, Amelia Maliszewska, Nikola Markiewicz, Oliwia Mazur, Milena Pasternak,  Wiktoria Stelzer,  Daria Ziółkowska, Oliwia Hyży, Martyna Masłowska, Iga Flaszyńska, Kinga Kuberna, Pola Małek, Konstancja Jurek, Wiktoria Trojnar, Oliwia Walenista i Emilia Witwicka oraz trenerka w/w uczennic Monika Borkowska.Dziewczęta wchodzące w skład dużego zespołu aerobiku uatrakcyjniły także galę występem tanecznym. Dodatkowo zespół muzyczny pod kierunkiem pani Katarzyny Jabłońskiej zaśpiewał piosenkę finałową. Jesteśmy dumni z osiągnięć naszych uczniów, gratulujemy wszystkim nagrodzonym oraz życzymy dalszych sukcesów
.