Get Adobe Flash player
Start Sport Szkolny

SP Smolnik najlepszy w powiecie w piłkę ręczną !

5 marca 2019 r. reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w Mistrzostwach Powiatu Lubańskiego w piłce ręcznej chłopców. Zawody zostały zorganizowane w Szkole Podstawowej nr 2 w Lubaniu. Na turniej przybyło 5 drużyn. Grano systemem każdy z każdym. Drużyna SP w Smolniku grała kolejno ze szkołami : z Kościelnika, Pisarzowic, SP nr 1 Lubań i SP nr 2 Lubań.

Wszystkie spotkania wygraliśmy i turniej zakończyliśmy jako zwycięzcy, za co otrzymaliśmy dyplom, puchar Mistrzów Powiatu oraz prawo reprezentowania powiatu lubańskiego na szczeblu strefowym. Na wyróżnienie zasługują wszyscy zawodnicy, gdyż każdy wykazał się dużą ambicją i zaangażowaniem w grze. Szczególnie skuteczna okazała się gra naszych bramkarzy. Na tej trudnej i odpowiedzialnej pozycji wystąpili: Sławomir Teske i Miłosz Heller.Mistrzowie powiatu w piłce ręcznej 2018/2019

 

 

 

Wiktor Kowalczyk, Mateusz Bogusiewicz, Miłosz Heller, Adrian Kuźniar, Gabriel Kukiełka, Sławek Teske, Antek Majewski, Przemek Fedorowicz, Damian Mańkowski, Szymon Kwiatkowski, Kuba Jakubczyk /K/, Kacper Grzesiowski.


Drużynę przygotowywał Marek Michalik.