Get Adobe Flash player

XII POWIATOWY KONKURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Miło nam poinformować, że w dniu 12 marca 2019 r. w Szkole Podstawowej w Biedrzychowicach odbył się XII Powiatowy Konkurs Języka Niemieckiego. W konkursie, po przeprowadzeniu eliminacji szkolnych w SP Smolnik, wzięło udział dwoje uczniów naszej szkoły: Amelia Gazda i Błażej Juranek. Spośród wielu uczestników z całego powiatu lubańskiego wyłoniono troje zwycięzców, wśród których znalazł się także uczeń naszej szkoły Błażej Juranek, który zajął III miejsce.

Serdecznie gratulujemy Błażejowi i rodzicom oraz zachęcamy wszystkich uczniów, do przygotowywania się do przyszłorocznej edycji.

Konkurs realizowany jest w ramach zadań Pracowni Wspierania Uzdolnień przy PCE w Lubaniu, a jego celem jest rozbudzenie zainteresowań i rozwijanie uzdolnień uczniów szkół powiatu lubańskiego. Konkurs jest także powiatową formą wspierania uzdolnień uczniów w powiecie.