Get Adobe Flash player

KONKURS PLASTYCZNO-TECHNICZNY „NAJŁADNIEJSZA PISANKA WIELKANOCNA

Przed nami najbardziej radosne i wiosenne Święta Wielkanocne . Nieodłącznym elementem wielkanocnego stołu jest jajko symbolizujące rodzące się życie oraz nadzieję. Tradycją stało się zdobienie jajek. W związku z tym nasza szkoła zachęciła uczniów klas I-III do udziału w konkursie „Na najładniejszą pisankę wielkanocną".

Pisanki można było wykonać w różnych technikach tradycyjnych jak również i tych nowoczesnych – najpopularniejszych . Do konkursu zgłosiło się 20 uczniów z najmłodszych klas.

Komisja konkursowa wybrała pięć najładniejszych i najciekawszych pisanek, które będą brały udział w X POWIATOWYM KONKURSIE PLASTYCZNO - TECHNICZNYM „WIELKANOCNE JAJO” , organizowanym przez Powiatowe Centrum Edukacyjne w Lubaniu, a realizowanym przez Miejski Zespół Szkół w Świeradowie Zdroju.


Wyniki konkursu:

I miejsce – Julia Wojciechowska kl. II b

II miejsce – Cezary Zahara kl. I c, Marcel Szczygieł II a

III miejsce – Paula Fałkowska II b, Kasjan Sykulak II b


Wyróżnienia:

Gabriela Mąka kl. I b, Mateusz Łapaj kl. I b, Amelia Fidali kl. II a, Emilia Korzun kl. Ia, Julia Dolińska kl. I a


Gratulujemy wszystkim uczestnikom naszej szkoły udziału w konkursie, w sposób szczególny tym nagrodzonym.


Małgorzata Witecka