Get Adobe Flash player
Start Uroczysto?ci i wydarzenia szkolne

Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021.

Jak w placówkach oświatowych całej Polski, tak i w naszej szkole, w poniedziałek 1 września 2020 roku, rozpoczęliśmy nowy rok szkolny – 2020/2021. W związku z zagrożeniem epidemicznym na terenie kraju oraz wytycznymi MZ, MEN i GIS, rozpoczęcie roku szkolnego odbyło się w ograniczonej formie.  Na inauguracji roku szkolnego obecni byli przedstawiciele władz szkolnych, lokalnych i kościelnych.  W hali sportowej odbyło się uroczyste przywitanie Pierwszoklasistów wkraczających w mury naszej placówki. Po części powitalnej swoje słowo do Uczniów i Rodziców skierowała dyrektor naszej szkoły, Pani Beata Czeczot. Pierwszaczkom życzyła, by potrafiły w pełni wykorzystać czas spędzony w szkole, by umiały rozwijać swoje zainteresowania. Do Rodziców natomiast Pani Dyrektor skierowała życzenia, by rok szkolny przyniósł wiele okazji do dumy i radości z osiągnięć dzieci.
W dalszej części Pierwszaczki zaprezentowały się zgromadzonym gościom, wspaniale zdały egzamin na ucznia, po czym otrzymały kolorowe upominki. U progu nowego roku szkolnego życzymy wszystkim Uczniom, by mieli nieukrywaną radość z odkrywania i wgłębiania się w kolejne pokłady wiedzy, a Nauczycielom – satysfakcji z pracy z dziećmi i wielu sukcesów zawodowych.
I pamiętajcie wszyscy - do wakacji zostało tylko … 10 miesięcy :)
 
Wychowawczynie klas pierwszych