Get Adobe Flash player

Podsumowanie szkolnego konkursu dla klas IV-VIII “Sport moją pasją, czyli jak aktywnie spędzam czas”

 

19 marca odbyło się podsumowanie szkolnego konkursu dla klas IV-VIII.  Został on zainicjowany przez nauczycieli wychowania fizycznego i miał na celu przede wszystkim zmotywowanie uczniów do aktywnego spędzania czasu wolnego oraz do podnoszenia swojej sprawności fizycznej. Zadaniem uczestników konkursu było przedstawienie swoich zainteresowań i umiejętności sportowych w formie filmu lub prezentacji.

W rywalizacji wzięło udział 33 uczniów naszej szkoły. Jury miało bardzo trudne zadanie, ponieważ wiele prac konkursowych było na wysokim poziomie. Po podliczeniu punktów komisja konkursowa wyłoniła I, II i III miejsce oraz postanowiła przyznać wiele wyróżnień. Pani dyrektor- Beata Czeczot zaprosiła wszystkich nagrodzonych do szkoły. Stosując zasady reżimu sanitarnego osobiście wręczyła naszym uczniom dyplomy i nagrody ufundowane przez Radę Rodziców. 

Oto wyniki konkursu:

I miejsce- Piotr Borkowski, kl. VIII A 

II miejsce- Mikołaj Mocny, kl. V B

III miejsce- Martyna Leszczyńska, kl. VII E 

Wyróżnienia: 

Wojciech Walczak, Milan Leszczyński, Filip Farganus, Wojciech Kołodziejczyk, Oliwia Walenista, Dorota Witecka, Jakub Andrzejewski, Błażej Markiewicz, Kayla Radoszewska 

 

Gratulujemy wszystkim nagrodzonym. Cieszymy się, że macie pasje sportowe i aktywnie spędzacie czas wolny. Pamiętajcie, że w obecnym czasie ograniczeń narzuconych przez pandemię jest to bardzo ważne dla Waszego zdrowia i samopoczucia. 


 

nauczyciele wychowania fizycznego 

( w galerii znajdzie zdjęcia z podsumowania  oraz nagrodzone prezentacje i filmy)