Get Adobe Flash player
Start

Zajęcia pozalekcyjne i koła zainteresowań realizowane w roku szkolnym 2015/2016

Lp.
Nazwisko i imię

Zajęcia wyrównawcze

Druga godzina-  zajęcia rozwijające zainteresowania i uzdolnienia

1

Waniczek Katarzyna

Koło Czytelnicze ,,Młodzi Miłośnicy Książek”

2
2
2

Sobczyk  Aleksandra

Zajęcia wyrównawcze                          z j. polskiego klas IV

1
1

Zuchy ,, Żagielki”

1
1
3

Kamińska Aneta

Zajęcia wyrównawcze.

2
2

-------------

-------------
-------------
4

Janiszek Katarzyna

Zajęcia Wyrównawcze kl V ac

1
1

Koło Matematyczne V-VI

          1

1
5

Juzyszyn Kazimierz

Zajęcia Wyrównawcze

1
1

Koło Języka Angielskiego klas V

1
1
6

  Bierła Anna

Zajęcia wyrównawcze dla klas III j. polski         

1
1

Koło Ortograficzne klas III

1
1
7

Sidor Mariusz

-------------

-------------
-------------

Zajęcia sportowe – piłka ręczna

2
2
8

Zimowicz Jarosław

-------------

-------------
-------------

Zajęcia sportowe klas IV-VI

2
2
9

Smusz Marcin

Zajęcia Wyrównawcze Z Języka Angielskiego Klas III

1
1

Koło Języka Angielskiego

1
1
10

Durlak Adam

Zajęcia sportowe klas III-IV dziewczęta

1
1

Zajęcia sportowe klas V-VI dziewczęta

1
1
11

Małek-Fedorowicz Anna

Gimnastyka Korekcyjna klas III b

1
1

SKS klasa IV a

1
1
12

Tarnarzewska Iza

Zajęcia wspierające rozwój uczniów w wieku wczesnoszkolnym

,, Dobry Start „

1
1

Koło matematyczne kl.  III

1
1
13

Żubrecka Karolina

Zajęcia wyrównawcze klas II

1
1

Koło Matematyczne klas II

1
1
14

Kuźmicz-Kuźmińska Małgorzata

Koło plastyczne kl III

1
1

Koło rozwijające umiejętności przyrodniczo – matematyczne. Doświadczenia i eksperymenty                     w przyrodzie.

1
1
15

Szczęsna – Witecka Małgorzata

 

   

Koło Turystyczne

2
2
16

Kusibab Dorota

………………………….

…………….
…………….

Koło Miłośników Poezji w Domu Kultury w Leśnej

2
2
17

Michalik Małgorzata

-------------

-------------
-------------

Religijne Koło Miłośników Poezji               w Domu Kultury w Leśnej

2
2
18

Zając-Ostrowska Katarzyna

………………..

………….
………………..

Koło Muzyczne

2
2
19

Suchanecki Przemysław

-------------

-------------
-------------

Koło Informatyczne

1
1

-------------

-------------
-------------

Koło Techniczne

1
1
20

Litwinowicz Jolanta

Zajęcia wyrównawcze klas III

1
1

 Koło szachowe- zajęcia rozwijające logiczne myślenie „Szach-Mat” .

1
1
21

Rajczakowska-Zygmunt Karolina

Gimnastyka korekcyjna kl IIa/c

1
1

Koło plastyczne,, Mały plastyk”

1
1
22

Gąsiorowska Monika

Zajęcia Wyrównawcze                        z j. polskiego klas V

1
1

Koło Języka Polskiego

1
1
23

Ślęzowska Joanna

Zajęcia czytelnicze-bajki terapeutyczne

1
1

Koło Ortograficzne ,, W świecie kółek i jaskółek” klas III

1
1
24

Mocek Karina

 Zajęcia wyrównawcze dla klas    V a / c

1
1

Koło rozwijające umiejętności przyrodniczo – matematyczne. Doświadczenia i eksperymenty                 w przyrodzie.

1
1
25

Kościelniak Anna

Zajęcia wyrównawcze

1
 
1
 

Koło zainteresowań

1 1
26

Pietrykowska Marzena

Zajęcia Wyrównawcze z  matematyki kl IV

1
1

Koło matematyczne kl. V

1
1
27

Mołdoch Grażyna

 

Koło Dziennikarskie

1
1
28

 Ks Artur Kotrys

Oaza Dzieci Bożych

1
1
29

Gęsikowska  Elżbieta

………………………..

------------
--------------

Koło Kulinarne „Szkolne kulinaria”

2
2
3o

Niechwiadowicz Joanna

Zajęcia pomocy psychologicznej

2
2

------------------------

-------
----
31

Misztal Bogumila

Koło zainteresowań

2
2
32

Czeczot Beata

Koło języka niemieckiego

1
1
33

Załęczna Maria

Koło Dziennikarskie

1
1