Get Adobe Flash player
Start Sukcesy uczniów

ŚPIEWAĆ KAŻDY MOŻE…

- SZKOLNE ELIMINACJE DO CASTINGU IV ANDRZEJKOWEGO FESTIWALU TALENTÓW.

25 listopada uczniowie naszej szkoły mogli  wziąć udział w eliminacjach do castingu  IV Powiatowego Andrzejkowego Festiwalu Talentów.  Do dnia 22 listopada zgłosiło się 9 podmiotów artystycznych, które wyraziły chęć wzięcia udziału w eliminacjach.
Do przeglądu stawiło się jednak 7 zespołów, które z wielką tremą i zaangażowaniem emocjonalnym, zaprezentowały  przed jury i zgromadzoną publicznością swoje wspaniałe umiejętności w 4 kategoriach:
- TANIEC :
1. Wiktoria Karło
2. Nikola Zbylut i  Ada Zurych
- ŚPIEW:
1. zespół WIOLINKI  w składzie: Majka Hyży, Oliwia Hyży, Sandra Walczak, Benita Nawrocka i Dobrusia Nowak ( w zastępstwie Pauliny Jakubowskiej, która zachorowała );
2. Dawid Jabłoński
- TEATR:
1. zespól GRANDA w składzie : Karolina Borkowska, Liwia Bielecka, Karina Gincelis, Pola Małek, Oliwia Mazur, Zuzia Michalik, Wiktoria Stelzer;
- INNE :
1. Martyna Masłowska ( prezentacja prac plastycznych)
2. Zespól ZgAga w składzie : Karolina Borkowska, Oliwia Mazur, Zuzia Michalik, Wiktoria Stelzer ( playback);

            Wszystkie występy  ukazały ogromny wkład pracy, zaangażowania a przede wszystkim kreatywność artystów, dlatego  nagradzane były gromkimi brawami. Niespodzianką eliminacji  okazała się HONOROWA NAGRODA PUBLICZNOŚCI. Największą sympatię  widzowie okazali  zespołowi  ZgAga, choć pozostałym występującym nie szczędzili również okazywania sympatii i zainteresowania.
Wobec tak ciekawych prezentacji  trudno było komisji odrzucić którąkolwiek propozycję. 
Dlatego też Jury w składzie : dyrektor- p. Beata Czeczot, p. Dorota Kusibab,  p. Katarzyna Jabłońska,
p. Grażyna Małdoch i p. Małgorzata Michalik  postanowiło dać szansę wszystkim młodym talentom- i  zakwalifikować do lubańskiego castingu wszystkie prezentacje artystyczne, co niezmiernie zdziwiło ale też bardzo ucieszyło wszystkich artystów.
ORGANIZATORZY SERDECZNIE DZIĘKUJĄ JURY ZA POŚWIĘCONY CZAS I POMOC W PRZEPROWADZENIU ELIMINACJI A WSZYSTKIM UTALENTOWANYM ARTYSTOM GRATULUJĄ UDANYCH WYSTEPÓW I PRZEJŚCIA DO KOLEJNEGO ETAPU KONKURSOWYCH ZMAGAŃ W LUBANIU. 

                                                                                           D.Kusibab, M. Michalik

ZAPRASZAMY DO GALERII ZDJĘĆ