Get Adobe Flash player
Start Wspieranie uzdolnień

Zestawienie osiągnięć uczniów- konkursy, olimpiady, zawody za rok szkolny 2015/2016

Szkoła Podstawowa im. JP w Smolniku

Zestawienie osiągnięć uczniów – konkursy, olimpiady

Rok szkolny 2015/2016

Lp.

Nazwa konkursu

Ranga

Liczba uczestników

Osoba odpowiedzialna

Laureaci/miejsca/ klasa

Uwagi
1.

Konkurs literacki

„ Krajobrazy znad Wisły”

powiatowy
28

M. Gąsiorowska

D. Kusibab

A. Sobczyk

A. Smolińska

Oliwier Stelzer VI c – wiersz

Zuzanna Kurowska VI c - opowiadanie

 
2.

„Doliną rzeki Kwisy”

między-gminny
2
M. Stachnik

K. Mocek

Justyna Sieradzka VI c

Michał Biliński  V b

 
3.

Konkurs plastyczny „Portret mojej Pani”

szkolny
65

Samorząd Uczniowski klas I – III

Wszystkie prace wyróżnione

 
4.

Andrzejkowy Festiwal Talentów

szkolny
 
D. Kusibab

M. Michalik

muzyka- Zuzanna Benke, Teresa Udegbe- Pałys, zespół „Trzy Majki”

aktorstwo – zespół teatralny- „Granda”

taniec-  zespoły- „Błyskawice”, „Reaktywacja”

 
5.

„W krainie baśni H.Ch. Andersena”

szkolny
35

M. Szczęsna – Witecka

M. Stachnik

B. Kuryś

literacki - I m – Kacper Stępiński III a

                 II m – Błażej Jurek  III a

                 III m -  Mateusz Smentek – III a

Plastyczny- I m Roksana Skoczylas – II b

                    II m – Liwia Baranowska – II d

                    III m – Julita Rękas – II d

 
6.

Diecezjalny Konkurs Plastyczny

 
diecezjalny
1

I. Osajdzińska - Rozenbajger

 III m – Wiktoria Mąkowska I b
 
7.

XX Przegląd Dziecięcych Zespołów Artystycznych w Zarębie

regionalny
25
M. Michalik

D. Kusibab

M. Hejda

udział – „Błyskawica”, „Triola”, „Trzy Majki”

 
8.

VI Andrzejkowy Festiwal Talentów

powiatowy
 
M. Michalik

D. Kusibab

M. Hejda

I m -  Karolina Stefańska

III m – Zuzanna Benke

 
9.

Szkolny Konkurs Recytatorski „Cztery pory roku” klas IV-VI

szkolny
42
D. Kusibab

A. Sobczyk

E. Gęsikowska

A. Smolińska

M. Gąsiorowska

 

Wiktoria Gincelis, Paulina Jakubowska VI

Teresa Udegbe- Pałys – V

Cyprian Madura IV

 
 
10.

Konkurs Matematyczny klas II - III

szkolny
24

I. Tarnarzewska

K. Żubrecka

klasy III – I m – Amelia Igielska IIIb

                 II m – Błażej Juranek III a

                            Milena Maliszewska III c

                 III m – Magdalena Rozbicka III a

klasy II  -  I m – Michał Wrona II c

                          Jakub Kazimierski II a

                           Kalina Stefańska II a

     

 
11.

Konkurs Czytelniczy „ Rodzice! Czytamy to samo!”

szkolny
35
M. Stachnik

M. Szczęsna - Witecka

klasy II –  I m – Piotr Tarnarzewski II c

                 II m – Oliwia Kowalska II e

                          Zuzanna Labiszak II c

klasy III –  I m – Błażej Juranek III a

                  II m – Aleksandra Janiszek III c

                  III m – Marcin Biłyk III a

 
12.

Szkolny Konkurs Recytatorski

 “Cztery pory roku” Klas I - III

szkolny
32

J. Litwinowicz

A. Kościelniak

klasy I  –   I m  - Miriam Udegbe- Pałys I a

                  II m – Karol Rozbicki I a

                  III m – Katarzyna Karpińska I c

klasy II -    I m -  Zuzanna Labiszak II c

                  II m -  Miłosz Homiński

                            Kalina Stefańska  II a

                    III m – Bożena Janiszek II b

                               Wiktoria Dziołek

klasy III -     I m – Maja Kurdziko III b

                    II m  - Magdalena Rozbicka III a

                    III m – Piotr Borkowski  III a

                                 Magdalena Sęk III b      

 
13.

Powiatowy Konkurs Ortograficzny „Cztery pory roku” klas IV-VI

powiatowy
1

SP nr 3 w Olszynie

Udział  - Maja Prządo
 
14.

X Powiatowy Konkurs Recytatorski „Cztery pory roku” klas IV- VI

powiatowy
1

Zespół Szkół w Zarębie

Udział – Paulina Jakubowska

 
15.

XXI Dolnośląski Konkurs Recytatorski klas IV-VI „Pegazik”

wojewódzki
1
 

Wiktoria Gincelis

 
16.

Powiatowy Konkurs Recytatorski „Cztery pory roku” klasy I - III

powiatowy
1

Zespół Szkolno- Przedszkolny w Radostowie Śr.

Zuzanna Labiszak II c

 
17.

Mały Mistrz Ortografii – XV Szkolny Konkurs Ortograficzny

szkolny
24
M. Załęczna
M. Mołdoch
A. Bierła
I m -  Magdalena Bałaban – III b
 
18.

Konkurs Literacko- plastyczny „Bazgroł”

ogólnopolski
12
M. Stachnik
A. Smolińska

M. Szczęsna- Witecka

Finaliści duety – Amelia Igielska z opiekunem Sebastianem Igielskim

- Dorota Witecka i Zuzanna Labiszak

 
 
19.

XV Powiatowy Konkurs Ortograficzny „Cztery pory roku” klasy I - III

powiatowy
1
SP w Smolniku

M. Załęczna – koordynator

M. Mołdoch

A. Bierła

IV m – Magda Bałaban

 
20.

Powiatowy Konkurs Plastyczny „W trosce o nasze bezpieczeństwo”

powiatowy
24
E. Gęsikowska
D. Kusibab

K. Rajczakowska- Zygmunt

Laureaci: Oliwia Adamowicz III c

                 Kinga Czaplińska III a

                  Maja Prządo

 
21.

XIII Regionalny Konkurs Przyrodniczo- ekologiczny „Ochrona przyrody w Polsce 2016”

Szkolny
Powiatowy
Regionalny
 
22
3
1
K. Mocek
K. Jabłońska
Etap szkolny

I m – Wojciech Zimowicz V c

II m – Wiktor Juszkiewicz IV b

III m – Michał Biliński V b

Finalista w regionalnym- Wojciech Zimowicz V c

 
22.

Dolnośląski Konkurs plastyczny dla Dzieci i Młodzieży „ Pies i kot- nasi czworonożni przyjaciele”

wojewódzki
20
M. Michalik

7-9 lat wyróżnienie – Kinga Czaplińska III a

10-16 lat nagroda – Oliwia Hyży

 
23.

Szkolny Konkurs Ortograficzny klas I „Cztery pory roku”

szkolny
9
A. Bierła

G. Mołdoch

M. Załęczna

 

I m - Aleksandra Wyszyńska I c

 
 
 
 
24.

Szkolny Konkurs Matematyczny klas I

szkolny
9

I. Tarnarzewska

K. Żubrecka

 

I m – Maja Kochman I a

II m – Aleksandra Wyszyńska I c

III m – Karol Rozbicki I a

 
 
25.

„zDolny Ślązaczek” Kl. IV- VI

 
 

Interdyscyplinarny- szkolny

29
K. Janiszek

Im – Grzegorz Makowski – VI a

IIm- Krystian Stelzer V c, Sebastian Wojtowicz V c, Filip Stępiński VI b,

III m – Agata Potocka VI c, Sławek Teske VI c, Iga Flaszyńska V c, Damian Mańkowski VI d, Jakub Maliszewski V b, Michał Biliński V b

 
26.

V światowy Dzień Tabliczki Mnożenia kl. III – VI

szkolny
198
K. Janiszek

M. Pietrykowska

Nie ma jednego laureata

 
27.
 Kangur Matematyczny kl. III – VI
 
ogólnopolski
49
K. Janiszek

M. Pietrykowska

w kl. III    - I m Jurek Konstancja
                   II m – Rozbicka Magdalena
                   III m – Pasternak Milena

w kl. IV – Im -Dubiel Maciej,

                 IIm -Wiktor Juszkiewicz,
                 III m – Kuliński Bartłomiej

w kl. V – I m Zimowicz Wojciech,

                 IIm Bedkoski Jakub,
                 III m Szyller Kacper

w kl. VI – Im Skrzyński Piotr,

 II m - Makowski Grzegorz

III m- Isko Juliusz

 
28.

Sowa Matematyczna kl. IV-VI

ogólnopolski
 
K. Janiszek

M. Pietrykowska

 

I etap - najlepsza drużyna w szkole z kl. VIc: Sławek Teske, Juliusz Isko, Jakub Jakubczyk, Jakub Kuliński

najlepsza drużyna w szkole z kl. V c Zimowicz Wojciech, Stelzer Krystian, Flaszyńska Iga, Wojtowicz Sebastian

najlepsza drużyna w szkole z kl. IV b – Jan Fabijański, Maciek Dubiel, Ada Bednarska, Marcel Dobrzyński, do dalszego etapu nikt nie przeszedł

 
 
29.

Szkolny Konkurs Języka Niemieckiego klas IV- VI

szkolny
20
B. Czeczot

I m – Leon Streubel

II m – Piotr Skrzyński

III m – Paulina Jakubowska

 
 
30.

IX Powiatowy Konkurs Języka Niemieckiego

powiatowy
1

SP w Biedrzychowicach

I m Leon Streubel

 
 
 
 
 
31.

„Bezpieczeństwo w ruchu drogowym” turniej BRD

powiatowy
4-os zespół
P. Suchanecki

K. Rajczakowska – Zygmunt

VII m - Wiktor Jochym V c, Wojciech Zimowicz V c, Katarzyna Zaganiacz V c, Weronika Satora V b,

 
 
 
 
 
32.

Szkolny Konkurs Przyrodniczy klas I – III- fotograficzny

szkolny
6

Anna Sułkowska

K. Zając – Ostrowska

K. Rajczakowska - Zygmunt

 

Tomasz Krywoszłyk II b,

Igor Puczel II b

 
33.

Konkurs Plastyczny- „Św. Faustyna- Apostołka Bożego Miłosiedzia”

diecezjalny
18

M. Michalik

Kategoria klas I – III

Nagrody:

Karolina Tarka III a

Konstancja Jurek III b

Wyróżnienie:

Magdalena Sęk III b

 

Kategoria klas IV-VI

Nagroda:

Nikola Stępińska VI b

Wyróżnienie

Ada Bednarczyk, Michał Sienkiewicz IV b

 
 
34.

Ogólnopolski Konkurs zorganizowany przez Muzeum Historii Polski

ogólnopolski
17
  1. Sobczyk
 

Udział – klasa VI

 
 
 
35.

X Dolnośląski Przegląd Pieśni i Piosenki Patriotycznej

rejonowy
7
K. Jabłońska
 
 
 
 

Laureaci eliminacji- nagroda

Teresa Udegbe-Pałys, Wiktoria Firszt, Wiktoria Marszałek,  Daria Jagóra, A. Mróz, O. Nowosielska, Wojciech Zimowicz

 
36.
Mitologia
międzyszkolny
14
J. Ślęzowska

A. Sobczyk

 
 

Iga Flaszyńska

Wojciech Zimowicz

 
37.

„Płazy i gady w Polsce”

międzygminny
drużyna 3os.
K. Mocek

K. Jabłońska

 
 
 

VII m – Justyna Sieradzka

              Jakub Będkowski
              Cyprian Magura
 
38.
FART
wojewódzki
 
D. Kusibab

M. Michalik

 
 
 
 
39.

„Jan Paweł II – twórca Światowych  Dni Młodzieży”

ogólnopolski
12
M. Michalik

D. Kusibab

Laureaci :
kategoria kl I- III
miejsce I –  Magdalena Sęk

wyróżnienie: – Emilia Zaczyk –

w kategorii plastycznej: klasy IV- VI

miejsce I – Nikola Stępińska

miejsce III –
Konrad Kuźniewski                          
Amelia Gazda –

 
 
40.

Konkurs Czytelniczy na podst. Książki „Mikołajek” kl. V

 
 
szkolny
 
M. Witecka

M. Stachnik

I m  Wojciech Zimowicz V c

II m Michał Styranko IV c

III m Hanna Banasik IV b

 
41.

„Mój Przyjaciel Miś”

szkolny
52
M. Witecka

M. Stachnik

 
 

Wszyscy uczestnicy wyróżnieni

 
42.

Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego klas I - III

powiatowy
30
M. Smusz
K. Juzyszyn

I m Teresa Udegbe- Pałys V a

II m Piotr Skrzyński VI c

 
43.

„Bóbr informatyczny”

ogólnopolski
5
P. Suchanecki

Aleksander Tarnarzewski, Jakub Maliszewski, Szymon Barta, Bartosz Sazoński – V b

Wojciech Zimowicz – V c – udział

 
44.

„Najpiękniejszy różaniec”- klas I - III

szkolny
87
I.  Osajdzińska -Rozenbajger

I miejsce : Wiktoria Modrzejewska – klasa II a

                     Zofia Ołtarzewska – klasa II e

    Paulina Wojtowicz – klasa II b

II miejsce:  Damian Dudczak – klasa I c

      Oliwia Kowalska – klasa II e

                      Maja Pilch – klasa I a

III miejsce:          Jakub Bałaban – klasa I b

                               Alicja Bednarczyk – klasa I b

                                Patrycja Kurniłowicz – klasa I e
Amelia Strzeżyc – klasa I b
 
 
45.

„Szopka bożonarodzeniowa

 
 
powiatowy
30
I.  Osajdzińska -Rozenbajger
 

etap szkolny:

I miejsce – Emilia Zaczyk

II miejsce – Oliwia Kowalska

III miejsce – Natan Przybyła, Irek Kurniłowicz,

Etap powiatowy:

Wyróżnienie - Emilia Zaczyk – II a
 
46.

IX Powiatowy Konkurs Matematyczny Klas II-  III

powiatowy
1

SP nr 1 w Lubaniu

udział + Amelia Igielska III b

 
47.

Szkolny Przegląd Kolęd i Pastorałek

 
 
 
 
szkolny
Klasy I   VI
M. Michalik

I. Osajdzinska –Rozenbajger
D. Kusibab
M. Szczęsna- Witecka

Laureaci :
kategoria klas I- III
klasa I b
kategoria klas IV- VI
klasa IV a

 
48.

Festiwal piosenki dziecięcej Jelenia Góra 2016

dolnośląski
 
M. Hejda
 II m – „Turniej Tańca Towarzyskiego

II m – „Formacje- zespoły taneczne”

 
49.

Festiwal piosenki dziecięcej Jelenia Góra 2016

 
 
 
 
 
dolnośląski
8
M. Michalik
D. Kusibab

Laureaci :
wyróżnienie kat. 12-15 lat - zespół " TrzyMajki"

 
50.

„Zielony Rower”

 
 
 
 

organizowany przez nadleśnictwo

Uczniowie klas IV- VI
K. Mocek
K. Jabłońska
III miejsce
 
51.

Konkurs recytatorski
 Wędrówki szlakiem wartości "

 
 
 
 
Szkolny
Kl. IV- VI (26 )

D. Kusibab
M. Michalik
M.Gąsiorowska
E. Gęsikowska

 

Laureaci :
Teresa Pałys Udegbe
Amelia Gazda, Kacper Dziędzioła
Julia Gapska

Aleks Krzysztoń
Nikola Stępińska
Paulina Jakubowska

 
52.

Konkurs recytatorski
 Wędrówki szlakiem wartości "

 
wojewódzki
7

M. Michalik
D. Kusibab

Laureaci :
 I m-ce : Teresa Pałus Udegbe
III m- ce Julia Gapska
wyróżnienie : Paulina Jakubowska

 
53.

„Mapa jakiej nie znacie”

 
wojewódzki
1
K. Mocek

Udział Weronika Satora

 
54.

„Bezpieczna droga do szkoły”

 
ogólnopolski
3
P. Suchanecki

Udział Amelia Maliszewska V 5

            Magdalena Legier VI a
             Amelia Gazda  IV b
 
 
55.

Konkurs Plastyczny „Zwierząta udomowiona”

 
wojewódzki
59
D. Kusibab
E. Gęsikowska
Brak wyników
 
56.

Konkurs Plastyczny „Wielkanocne jajo”

 
powiatowy
63
E. Gęsikowska

Wyróżnienie – Zuzanna Benke

 
57.

Konkurs Plastyczny „Miłość” (Faustynka)

 
regionalny
11
E. Gęsikowska
D. Kusibab

Nagrody: Wiktoria Marszałek

                Maja Prządo
                 Wiktoria Raźniak
 
58.

Konkurs „ Palma wielkanocna”

regionalny
20
E. Gęsikowska

Wyróżnienie dla wszystkich uczestników

 
59.

Plastyczny „Jajko wielkanocne” ( Faustynka)

regionalny
63
E. Gęsikowska

Nagrody: Wiktoria Mąkowska

                Wiktoria Modrzejewska
                Natalia Gagatek
 
60.

Konkurs Plastyczny „Cztery pory roku”

powiatowy
19
E. Gęsikowska

II m Honorata Olszewska

 
61.

Konkurs Plastyczny „W trosce o nasze bezpieczeństwo”

Powiatowy/ ogólnopolski

22
E. Gęsikowska
D. Kusibab

Nagrodzeni i zakwalifikowani do etapu ogólnopolskiego: Oliwia Adamowicz

                             Kinga Czaplińska
                              Maja Prządo
 
62.

Konkurs Plastyczny - mitologiczny

wojewódzki
28
E. Gęsikowska
D. Kusibab
Brak wyników
 
63.

Konkurs Plastyczny „Coś niebieskiego”

ogólnopolski
26
E. Gęsikowska
D. Kusibab
-
 
64.

Konkurs Plastyczny „ Poezja w obrazach”

ogólnopolski
6
E. Gęsikowska
D. Kusibab
-
 
65.

Konkurs Plastyczny „Nasz zamek Czocha”

regionalny
11
E. Gęsikowska
D. Kusibab

I m Eryk Kuberna

 
66.

Konkurs Plastyczny „Podróżniczek – ptak wędrowny”

powiatowy
6
E. Gęsikowska
D. Kusibab

Wyniki po 20.06.2016

 
67.

Diecezjalny konkurs plastyczny - „Święci męczennicy  XXI wieku”

diecezjalny- Legnica

3
I.  Osajdzińska -Rozenbajger
III m – Wiktoria Mąkowska I b
 
 
Światowe Dni Młodzieży – Świętem wiary i młodości

diecezjalny - Legnica

 

M. Michalik

I.  Osajdzińska -Rozenbajger
 I m – Magdalena Sęk – III b

Wyróżnienia: – Emilia Zaczyk –  II a 

klasy IV –VI 

 I m– Nikola Stępińska – VI b
 III m – Amelia Gazda – IV b
 
68.

Międzyszkolny konkurs plastyczno – techniczny - „Anioł – mój dobry przyjaciel”

 
gminny
60
I.  Osajdzińska -Rozenbajger

I m - Hubert Nowosielski - kl. I b 
III m - Michał Wrona - kl. II e 

Wyróżnienie -  Natan Przybyła - ucznia kl. II a 

 
69.
Jubileusz Chrztu Polski 966-2016

„Bądźcie wierni łasce chrztu świętego” - plastyczny

ogólnopolski
14
I.  Osajdzińska -Rozenbajger

Praca przesłana do organizatora konkursu:

Emilia Zaczyk – klasa II a
 
70.

„My od Mieszka
i Chrobrego”- plastyczny

 
ogólnopolski
14
I.  Osajdzińska -Rozenbajger

Praca przesłana do organizatora konkursu:

Emilia Zaczyk – klasa II a