Get Adobe Flash player
Start
 
Lp.
Ranga konkursu

Rodzaj ( plastyczny, polonistyczny, przyrodniczy itp.)

Temat
Odpowiedzialni
Termin
1.
międzyszkolny
historyczny
mitologia

A.     Sobczyk

Styczeń-luty
2.
szkolny

przyrodniczy klasy IV-VI

Ochrona przyrody, ekologia

K. Mocek, M. Pietrykowska

Kwiecień - maj
3.
regionalny

przyrodniczy klasy IV-VI

Ochrona przyrody, ekologia

LOP
Kwiecień - maj
4.
międzygminny
przyrodniczy

„Doliną rzeki Kwisy”

K. Mocek
październik
5.
ogólnopolski
plastyczny
„Wakacje”
E. Gęsikowska
wrzesień
6.
ogólnopolski
plastyczny
„ Ilustracja  do wybranego utworu J. Brzechwy”
E. Gęsikowska
Wrzesień/październik
7.
ogólnopolski
plastyczny

„JP II – miłośnik przyrody”

E. Gęsikowska
październik
8.
ogólnopolski
plastyczny

„Kwiat dziełem doskonałym”

E. Gęsikowska
luty
9.
powiatowy
plastyczny
„Wielkanocne Jajo”
E. Gęsikowska
marzec
10.
międzynarodowy
matematyczny

„Kangur matematyczny”

K. Janiszek,
 M. Pietrykowska
 
11.
ogólnopolski
matematyczny
„Sowa matematyczna”
K. Janiszek
M. Pietrykowska
 
12.
wojewódzki
interdyscyplinarny
„zDolny Ślązaczek”
K. Janiszek
M. Pietrykowska
 
13.
wojewódzki

językowy: j. angielski, j. niemiecki

„zDolny Ślązaczek”
M. Smusz
K. Juzyszyn
B. Czeczot
 
14.
szkolny

Ortograficzny klasy IV-VI

„ Pomagam innym”
D. Kusibab
M. Gąsiorowska
A. Sobczyk
Do 22 grudnia
15.
powiatowy

Ortograficzny klasy IV-VI

„ Pomagam innym”
D. Kusibab
M. Gąsiorowska
A. Sobczyk
19 stycznia
16.
szkolny

Ortograficzny klasy I, II, III

„ Pomagam innym”
M. Załęczna
A. Bierła
G. Mołdoch
Klasy I – czerwiec

Klasy II – III wg. Oferty PCE

17.
powiatowy

Ortograficzny klasy  II, III

„ Pomagam innym”
M. Załęczna
A. Bierła
G. Mołdoch
 

Klasy II – III wg. Oferty PCE

18.
szkolny

Matematyczny klasy I, II, III

„Pomagam innym”
I.Tarnarzewska
K. Żubrecka
Klasy I – czerwiec

Klasy II – III wg. Oferty PCE

19.
powiatowy

Matematyczny klasy II , III

„ Pomagam innym”
 
Klasy I – czerwiec

Klasy II – III wg. Oferty PCE

20.
szkolny

Recytatorski klas I - III

„Pomagam innym”
J. Litwinowicz
A. Kościelniak
 wg. Oferty PCE
21.
powiatowy

Recytatorski klas I-III

„Pomagam innym”
 
Wg. oferty PCE
22.
szkolny

Przyrodniczy klasy I - III

„ Bądźmy przyjaciółmi przyrody”

K. Zając- Ostrowska

K. Rajczakowska- Zygmunt

Marzec/kwiecień
23.
szkolny

Recytatorski klas IV-VI

„Pomagam innym”
D. Kusibab
M. Gąsiorowska
A. Sobczyk
M. Michalik
E. Gęsikowska
M. Szczęsna- Witecka
Wg. oferty PCE
24.
powiatowy

Recytatorski klas IV-VI

„ Pomagam innym”
 
Wg. oferty PCE
25.
szkolny
artystyczny

„Szkolny Konkurs Talentów”

D. Kusibab
M. Michalik
E. Gęsikowska
listopad
26.
dolnośląski
teatralny

FART- Konkurs Małych Form Teatralnych

D. Kusibab
M. Michalik
maj
27.
szkolny
artystyczny

Konkurs Kolęd i Pastorałek klas I - III,     IV - VI

M. Michalik
D. Kusibab

M. Szczęsna – Witecka

E. Gęsikowska
Ks. Artur
grudzień
28.
szkolny
czytelniczy

„Musisz przeczytać tę książkę” klasy I- VI

K. Waniczek
październik
29.
 
szkolny
czytelniczy

W podróży z Maleszką - konkurs czytelniczy” klasy IV- VI

K. Waniczek
październik
30.
szkolny
plastyczny

„Mój przyjaciel Miś” klasa I - III

K.Waniczek
listopad
31.
szkolny
czytelniczy

Konkurs czytelniczy dla klas I na podstawie lektury „Nasza mama czarodziejka”

K.Waniczek
luty
32.
szkolny
czytelniczy

Konkurs czytelniczy dla klas II-III A. Lingren

 
K. Waniczek
marzec
33.
Szkolny
 
czytelniczy
Konkurs szkolny „Rodzinne czytanie”
Klasy I-VI
K. Waniczek
A. Sobczyk
marzec
34.
szkolny

Czytelniczy- na podstawie książki

 „Charlie i fabryka czekolady” kl. IV-V
 
K. Waniczek
kwiecień
35.
Szkolny
 
czytelniczy

Konkurs czytelniczy „Mistrz pięknego czytania” kl. IV-VI

 
K. Waniczek
n-le klas IV-VI
kwiecień
36.
Szkolny
 
czytelniczy

Konkurs czytelniczy klas I-III „Mistrz pięknego czytania

K. Waniczek
n-le klas I - III
maj
37.
szkolny
plastyczny

Najpiękniejszy portret mojej pani

Opiekunowie SU
październik
38.
szkolny
plastyczny
Najpiękniejsza dynia –lampionHalloween
Opiekunowie SU
Październik/listopad
39.
szkolny
plastyczny
Moja mama i ja
Opiekunowie SU
maj
40
szkolny
plastyczny
Nasza Leśna jest piękna
Opiekunowie SU