Get Adobe Flash player
Start Szkoła promująca zdrowie

Potrafimy dbać o nasze zdrowie

W środę 21 lutego 2018 roku do naszej szkoły przyjechała pani Elżbieta Paszyńska – doktor nauk medycznych, specjalista w dziedzinie stomatologii zachowawczej, która na co dzień mieszka i pracuje w Poznaniu.  Pani doktor spotkała się ze wszystkimi uczniami naszej szkoły podczas ciekawej i bardzo pouczającej prelekcji połączonej z prezentacją. Przypomniała uczniom o podstawowych zasadach higieny jamy ustnej i o prawidłowym i zbilansowanym odżywianiu. Uczniowie z zainteresowaniem obejrzeli i wysłuchali wszystkich wiadomości, chętnie uczestniczyli w quizie podsumowującym ich wiedzę, a na koniec otrzymali „pamiątkowe” pasty do zębów, szczoteczki, kolorowanki, ulotki informacyjne.
Bardzo dziękujemy Pani doktor Elżbiecie Paszyńskiej i jej rodzinie za poświęcony nam czas i przekazanie i przypomnienie o wszystkich istotnych kwestiach związanych z higieną jamy ustnej.
Pani Justynie Andrzejczuk za pamięć o szkole i chęć oraz pomoc w zorganizowaniu spotkania.
 
K.  Żubrecka, I. Tarnarzewska