Get Adobe Flash player

Konkurs Recytatorski klas I-III

Jak co roku, najlepsi recytatorzy z klas I-III naszej szkoły, spotkali się na Szkolnym Konkursie Recytatorskim. Tematem tegorocznych zmagań była Przyroda i jej zachwycające piękno.
 Wszyscy uczniowie zebrali się, by wysłuchać popisów swoich kolegów i koleżanek. Występy oceniała komisja konkursowa w składzie: wicedyrektor naszej szkoły Pani Alicja Szczęsna, Panie Anna Kościelniak i Katarzyna Waniczek. Decyzją jury – najlepszą recytatorką została wybrana Amelia Strzeżys z klasy III b i to ona będzie reprezentowała naszą szkołę w kolejnym etapie konkursu.  Na II miejscu znalazła się Katarzyna Karpińska z klasy III c, na III – Milena Stasiak z klasy III b.
 
Wśród uczniów klas I i II :
I miejsce zajął Michał Mocek z klasy I a,
II miejsce – Małgorzata Wrzeszcz z klasy I a,
III miejsce - Mikołaj Mocny z klasy II a, .
 


 

 
Gratulujemy wszystkim zwycięzcom, a za Amelię trzymamy kciuki, by świetnie poradziła sobie w kolejnym etapie konkursu!!
 
              ZAPRASZAMY DO GALERII ZDJĘĆ
 
Organizatorzy:
 
Karolina Żubrecka, Anna Kościelniak i Iza Tarnarzewska