Get Adobe Flash player

Mały Mistrz Matematyki

Najlepsi matematycy z klas II i III spotkali się 22 marca 2018 roku na Szkolnym Konkursie Matematycznym.  Rozwiązywali problemy logiczne, obliczali daty i godziny, liczyli pieniądze i popisywali się sprawnością rachunkową. A wszystko po to, by wybrać spośród nich najlepszego matematyka, który będzie reprezentował naszą szkołę w etapie powiatowym.  Po sprawdzeniu wszystkich prac, komisja konkursowa ogłosiła, że Mistrzem Matematyki w naszej szkole zostaje Kacper Maliszewski z klasy III b i to właśnie on będzie reprezentował nasza szkołę w kolejnym etapie konkursu.

Zaraz za nim na II miejscu uplasowali się: Karol Rozbicki i Zosia Czerwińska z klasy III a oraz Marcel Mazur z klasy III b.Wśród drugoklasistów:

I miejsce Milan Leszczyński,

II miejsce Mateusz Błaszkowski,

III miejsce Dawid Pawliński.

 

Pierwszoklasiści zmierzą się z problemami matematycznymi w maju – dajemy im czas na poszerzenie i utrwalenie wiadomości i umiejętności.

Nagrody i pamiątkowe dyplomy zostaną wręczone wszystkim uczestnikom podczas czerwcowego apelu, na którym „wspieramy zdolności i nagradzamy umiejętności”.

 

 

Gratulujemy wszystkim zwycięzcom konkursu, a w szczególności Mistrzowi Matematyki!!!!

 

Organizatorzy konkursu:

Anna Kościelniak, Karolina Żubrecka i Iza Tarnarzewska