Get Adobe Flash player
Start Sport Szkolny

Czołowe miejsca w Rugby Tag

Jesienne rozgrywki nowej dyscypliny sportu - Rugby Tag, w których uczestniczymy od wiosny tego roku, dostarczają naszym uczniom wiele satysfakcji, ponieważ z każdego turnieju wracamy z pucharami. We wrześniu nasze drużyny startowały w Mistrzostwach Strefy Jeleniogórskiej, w których zajęły II i III miejsce – odpowiednio w kategorii chłopców i dziewcząt.

20 listopada 2018 r. trzy drużyny reprezentujące naszą szkołę wystąpiły na turnieju o Mistrzostwo Powiatu Bolesławieckiego nagradzane Pucharem Starosty Bolesławieckiego, w którym udział wzięło 15 drużyn.

Nasi reprezentanci przywieźli trzy puchary, zajmując następujące miejsca:


Klasy IV – I miejsce
 

W tej kategorii wiekowej najlepszym zawodnikiem turnieju został reprezentant naszej szkoły Piotr Rajczakowski
Klasy V – II miejsce


Klasy VI – II miejsceWysokie miejsca w obydwu turniejach dały nam awans do rozgrywek na szczeblu wojewódzkim. Weźmiemy udział w:

 

 

Mistrzostwach Dolnego Śląska w Rugby TAG Szkół Podstawowych - Igrzyska Dzieci,

 

 

Finale Dolnośląskiej Ligi Rugby TAG o Puchar Marszałka Województwa Dolnośląskiego.

Gratulujemy reprezentacjom SP w Smolniku dobrej gry!