Get Adobe Flash player
Start

Finał powiatowy w streetballu

W dniu 03.10.2019 roku w hali sportowej MOSiR w Lubaniu odbyły się po raz pierwszy zawody (finał powiatowy) w  streetball dziewcząt klas VII, - w języku potocznym  gra w piłkę koszykową na jeden kosz. W imprezie tej, po za naszą placówką wzięły udział szkoły z Lubania, Pisarzowic, Świeradowa i Olszyny. Pod koszem emocji i walki o każdą piłkę nie brakowało, gorzej było z trafieniami. Na sześć startujących drużyn nasze dziewczęta w składzie: K.Jurek, J.Czuchaj, D.Jakubczyk i A.Janiszek zajęły trzecie miejsce – gratulujemy!

Więcej…

Medale w sztafetowych biegach przełajowych

1 października 2019 r. wzięliśmy udział w powiatowych sztafetowych biegach przełajowych, które tradycyjnie zostały zorganizowane w Olszynie. Nasza szkoła wzięła udział w trzech kategoriach wiekowych: Igrzyskach Dzieci (dziewczęta i chłopcy - klasy IV-VI), Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w kategorii chłopców (klasy VII-VIII). Wszystkie nasze drużyny wróciły z medalowymi miejscami. W biegach dziewcząt i starszych chłopoców walka o miejsca trwała do ostatnej zmiany i ostatnich metrów.

Więcej…

JESTEŚMY SREBRNYMI MEDALISTAMI DOLNEGO ŚLĄSKA W PIŁCE NOŻNEJ!

W dniu 6 czerwca 2019 roku, na boiskach Zespołu Szkół Budowlanych w Legnicy odbyły się Finały Dolnego Śląska w piłce nożnej dziewcząt i chłopców w ramach Dolnośląskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Zawody zorganizował Szkolny Związek Sportowy „Dolny Śląsk” przy wsparciu Legnickiego Szkolnego Związku Sportowego.
Uczestniczyły najlepsze drużyny – Mistrzowie Stref ( jeleniogórskiej, legnickiej, wałbrzyskiej i wrocławskiej ). Drużyna naszej szkoły wystąpiła w turnieju jako mistrz strefy jeleniogórskiej.

Więcej…

SP w Smolniku Mistrzem Strefy w piłce nożnej

Po Mistrzostwie Powiatu w piłce nożnej, zdobytym we wrześniu 2018, drużyna naszej szkoły pojechała do Bolesławca na turniej o Mistrzostwo Strefy Jeleniogórskiej. O zwycięstwo premiowane awansem do finału wojewódzkiego walczyło 6 drużyn w dwóch trzydrużynowych grupach. Nasi reprezentanci pokonali rywali grupowych awansując do gier półfinałowych z pierwszego miejsca.

Więcej…

WICEMISTRZYNIE POWIATU W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ

20 maja w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. A. Mickiewicza w Lubaniu odbył się finał powiatowy siatkówki plażowej dziewcząt. Niestety ze względu na złą pogodę rozgrywki nie odbyły się na piasku tylko na sali gimnastycznej. Nasze uczennice rywalizowały z zespołem z Pisarzowic i z Lubania ( SP nr 1).Poziom rozgrywanych meczy był bardzo wyrównany. W klasyfikacji końcowej nasze dziewczęta zajęły II miejsce awansując do rozgrywek strefowych.

Skład zespołu: Iga Flaszyńska, Julia Gapska, Zuzanna Kurowska i Karolina Rękas

Gratulujemy !!!

Medale na Mistrzostwach Powiatu w Lekkiej Atletyce

17 maja 2019 r. reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w Powiatowych Indywidualnych Mistrzostwach w Lekkiej Atletyce, który zostały zorganizowane na boisku lekkoatletycznym w Pisarzowicach. Nasi uczniowie startowali w większości konkurencji odnosząc wiele zwycięstw oraz zajmując czołowe miejsca, nagradzane medalami i dyplomami. Zdjęcia z tych zawodów możemy oglądać w Galerii na szkolnej stronie.

Więcej…

Najlepsi w powiecie w dwójkach siatkarskich

2 kwietnia 2019 r. byliśmy gospodarzem międzyszkolnych zawodów w minisiatkówce. Były to Mistrzostwa Powiatu Lubańskiego w dwójkach siatkarskich w kategorii dziewcząt i chłopców.

Więcej…

SP Smolnik najlepszy w powiecie w piłkę ręczną !

5 marca 2019 r. reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w Mistrzostwach Powiatu Lubańskiego w piłce ręcznej chłopców. Zawody zostały zorganizowane w Szkole Podstawowej nr 2 w Lubaniu. Na turniej przybyło 5 drużyn. Grano systemem każdy z każdym. Drużyna SP w Smolniku grała kolejno ze szkołami : z Kościelnika, Pisarzowic, SP nr 1 Lubań i SP nr 2 Lubań.

Więcej…

Więcej artykułów…