Get Adobe Flash player
Start

Wspieramy zdolności i nagradzamy umiejętności

W czwartek  9 maja 2013 roku odbył się w naszej szkole apel przygotowany przez Samorząd Uczniowski klas 0-III.  Ogłoszono wyniki konkursów organizowanych w naszej szkole w II semestrze i wręczono nagrody  zwycięzcom. Nagrody przygotowali organizatorzy konkursów, a sfinansowała je Rada Rodziców.

Więcej…

VII Dolnośląski Konkurs Pieśni i Piosenki Patriotycznej

Uczniowie klas trzecich i czwartych naszej szkoły w składzie: Karina i  Wiktoria Gincelis, Sara Kuczyńska, Dawid Jabłoński, Patrycja Kukiełka, Benita Nawrocka, Agata Potocka, Nikola Sikorska i Sandra Walczak w dniu 15.03.2013 r. wzięli udział w VII Dolnośląskim Konkursie Pieśni i Piosenki Patriotycznej, który odbył się na scenie Młodzieżowego Domu Kultury w Jeleniej Górze.

Więcej…

Powiatowy Konkurs Recytatorski dla Szkół Podstawowych

14 marca 2013r. Młodzieżowy Dom Kultury w Lubaniu zorganizował Powiatowy Konkurs Recytatorski dla Szkół Podstawowych.

Więcej…

Szkolny Konkurs Recytatorski klas I-III

28 lutego 2013r. w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Smolniku odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski. Adresatami tego przedsięwzięcia byli uczniowie klas I – III. Na uroczystym spotkaniu 27 finalistów etapów klasowych prezentowało wybrany przez siebie wiersz. Uczestnicy z wielką tremą i przejęciem recytowali ulubione wiersze. Powołane jury oceniało występy małych artystów.

Więcej…

Zestawienie osiągnięć uczniów

Zestawienie osiągnięć uczniów w  konkursach, olimpiadach, turniejach w I semestrze roku szkolnego 2012/2013

Więcej…

,,Ludzie z pasją"

W Szkole Podstawowej im. Jana Pawła ll w Smolniku , od kilku lat, odbywają się zajęcia artystyczne w ramach działań różnych kół  zainteresowań . Ich opiekunowie wraz z nauczycielami innych przedmiotów ,  podjęli się   inicjatywy prowadzenia tzw. Podróży z Muzą .Dają one uczniom możliwość rozsmakowywania się w poznawanych dziedzinach sztuki .

Więcej…

Więcej artykułów…