Get Adobe Flash player
Start

„MOJA RODZINA – MOJA SIŁA” - Dzień Rodziny w 3b i 3c

Dnia 15 czerwca 2018 roku w naszej szkole odbyło się wielkie święto – akademia z okazji Dnia Rodziny. Wszyscy uczniowie i goście: rodzice, rodzeństwo, babcie, dziadkowie licznie przybyli do szkoły na godzinę 16.00, a obecność pani wicedyrektor Alicji Szczęsnej dodała powagi całej akademii.

Więcej…

Uroczyste Zakończenie roku szkolnego 2017/2018 Klas I- VII

Najbardziej oczekiwanym momentem w karierze edukacyjnej każdego ucznia jest koniec roku szkolnego. Dla nauczycieli to czas posumowań i refleksji nad tym, czego udało się dokonać dla rozwoju ucznia. Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2017/2018 rozpoczęła się w hali sportowej naszej placówki tuż przed jedenastą 22 czerwca 2018 roku.

Więcej…

GALA SPORTOWCA W SZKOLE PODSTAWOWEJ IM. JANA PAWŁA II w SMOLNIKU

18 czerwca w Ośrodku Kultury i Sportu w Leśnej odbyła się Gala Sportowca. To wielkie święto sportu, które ma już swoją tradycję. Od wielu lat organizowane było w Gimnazjum w Leśnej, po reformie oświaty w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Smolniku. Gala to podsumowanie konkursów na „Najlepszych Sportowców Szkoły” oraz na „Najbardziej Usportowioną Klasę” w roku szkolnym 2017/2018.

Więcej…

Światowy Dzień Pluszowego Misia

Światowy Dzień Pluszowego Misia to święto młode. Zostało ustanowione dopiero 25 listopada 2002 roku dokładnie w setną rocznicę powstania tej popularnej maskotki.

Więcej…

ŚLUBOWANIE KLAS PIERWSZYCH

Na uroczystość pasowania, podczas której nasi pierwszoklasiści zostaną włączeni do społeczności szkolnej czekaliśmy od dawna. Do tego święta przygotowywaliśmy się od pierwszego tygodnia nauki w szkole, pod okiem swoich wychowawców pani Marii Załęcznej i Małgorzaty Kuźmicz- Kuźmińskiej.

Więcej…

Dzień Chłopca 2017

Dzień Chłopaka to okazja do zabawy, a przede wszystkim do uhonorowania wszystkich chłopców i podziękowania im za to, że są i że bez nich nie byłoby w szkole tak miło i wesoło.

Więcej…

Dzień Edukacji Narodowej w Leśnej

Wśród dni zapisanych na kartkach szkolnego kalendarza w Szkole Podstawowej imienia Jana Pawła II w Smolniku są dni szczególne. Do takich należą święta, które razem celebrujemy.13 października wspólnie obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej, zwany popularnie Dniem Nauczyciela.

Więcej…

Więcej artykułów…