Get Adobe Flash player
Start

Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

W Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II  Smolniku celebrujemy wiele uroczystości,ale jedną z ulubionych przez uczniów jest uroczyste zakończenie roku szkolnego. W piątek,23 czerwca 2017 roku rozpoczęliśmy świętowanie od uczestnictwa we Mszy Świętej  w kościele pod wezwaniem Chrystusa Króla. Odświętnie ubrani uczniowie,ich rodzice i nauczyciele powrócili do budynku Szkoły kilka minut po dziewiątej i z niecierpliwością oczekiwali momentu, w którym zabrzmi ostatni w tym roku szkolnym dzwonek.

Więcej…

Jubileusz w Naszej Szkole

Uroczystość, której mottem przewodnim stało się hasło: ,,Drogą Miłości idziemy tak jak chciałeś”, odbyła się 6 czerwca 2017 roku, dokładnie dziesięć lat po wydarzeniu " Nadania imienia Jana Pawła II Szkole Podstawowej w Smolniku ".Ta myśl stała się motywacją do wytrwałej, ciężkiej pracy wszystkich, którzy byli i nadal są związani z tą placówką.

Więcej…

Dzień Matki 2017

W piątek 26 maja uczniowie klas I i II zaprosili do szkoły swoje Mamy. Była to okazja do spędzenia razem miłych chwil, do wspólnej zabawy, a przede wszystkim do złożenia podziękowań za pomoc, dobre słowo i miłość, której nic nie zastąpi.

Więcej…

Dzień Babci i Dziadka

 Styczeń to mroźny, zimowy miesiąc, który rozgrzewa i ociepla jedno z najważniejszych świąt – Dzień Babci i Dziadka. 

Więcej…

„Ślubuję być dobrym uczniem...”

 Środa 26 października 2016 roku to szczególny dzień w szkolnym życiu uczniów klasy I a. Tego dnia zostali pasowani na ucznia Szkoły Podstawowej im Jana Pawła II w Smolniku.

Więcej…

Życzenia z okazji DEN

 

14 października- Dzień Edukacji Narodowej

 Tegoroczne obchody Święta Edukacji Narodowej rozpoczęły się mszą św., w której uczestniczyły trzy placówki oświatowe miasta Leśna, w tym i Nasza im. Jana Pawła II. Po przybyciu do szkoły, na zaproszonych gości oraz zgromadzonych rodziców, uczniów, nauczycieli i pozostałych pracowników, czekał występ artystyczny, przygotowany przez dzieci oraz wychowawców.

Więcej…

Więcej artykułów…