Get Adobe Flash player
Start

Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

 

Dzień Chłopaka

 Jak co roku 30 września w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Chłopaka. Z tej okazji Samorząd Uczniowski ogłosił wybory na Mistera poszczególnych klas. Koleżanki wybierały najsympatyczniejszego, kulturalnego i ładnie wyglądającego kolegę. Dnia 28 września uczennice klas IV – VI dokonały  wyboru. Oto on:

Więcej…

„..wiąże nas mocna lina..”

 Dla prawidłowego rozwoju każdego dziecka niezbędna  jest i rodzina i szkoła. Tylko harmonijna  współpraca między nimi sprawia, że dzieci wyrastają na odpowiedzialnych, wykształconych, a przede wszystkim szczęśliwych ludzi. Aby wzmocnić te kontakty, w środę i w czwartek 15 i 16 czerwca 2016 roku, odbyły się  w naszej szkole obchody Święta Rodziny.

Więcej…

Wieczorek pożegnalny klas szóstych

Uroczyste pożegnanie klas szóstych stało się już tradycją w Naszej szkole. W tym roku prawie osiemdziesięciu absolwentów opuszcza mury Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Smolniku. I to przede wszystkim dla nich został zorganizowany 21 czerwca wieczorek pożegnalny.

Więcej…

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2015/2016

 Kiedy zabrzmi już ostatni dzwonek, uczniowie z niecierpliwością oczekują na zwieńczenie swojej całorocznej pracy i otrzymanie świadectw. Dla nauczycieli to czas podsumowań i refleksji.

Więcej…

Obietnica Zucha

 "Obiecuję być dobrym zuchem, zawsze przestrzegać Prawa Zucha"- tak brzmiały słowa obietnicy, którą 11 czerwca złożyły zuchy z 1 Gromady Zuchowej "Żagielki". Na znaczek Zucha zasłużyło pięć dziewczynek: Konstancja Jurek, Ola Janiszek, Julia Kirkowska, Roksana Skoczylas oraz Oliwia Kowalska.

Więcej…

Święto Szkoły

 W poniedziałek, 6 czerwca 2016 roku, już po raz dziewiąty, społeczność Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II  w Smolniku obchodziła Święto Szkoły. Uroczystości rozpoczęły się mszą świętą w kościele pod wezwaniem Chrystusa Króla. Podczas mszy, zebrani obejrzeli program artystyczny przygotowany przez uczniów, który w interesujący sposób, śpiewem i poezją,  przybliżył sylwetkę Jana Pawła II.  Uczniowie i nauczyciele otrzymali również krzyż i obraz Jana Pawła II , ufundowany przez Proboszcza parafii Księdza Jana Dąbskiego.

Więcej…

Więcej artykułów…