Get Adobe Flash player
Start

Wieczorek pożegnalny klas szóstych

Uroczyste pożegnanie klas szóstych stało się już tradycją w Naszej szkole. W tym roku prawie osiemdziesięciu absolwentów opuszcza mury Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Smolniku. I to przede wszystkim dla nich został zorganizowany 21 czerwca wieczorek pożegnalny.

Więcej…

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2015/2016

 Kiedy zabrzmi już ostatni dzwonek, uczniowie z niecierpliwością oczekują na zwieńczenie swojej całorocznej pracy i otrzymanie świadectw. Dla nauczycieli to czas podsumowań i refleksji.

Więcej…

Obietnica Zucha

 "Obiecuję być dobrym zuchem, zawsze przestrzegać Prawa Zucha"- tak brzmiały słowa obietnicy, którą 11 czerwca złożyły zuchy z 1 Gromady Zuchowej "Żagielki". Na znaczek Zucha zasłużyło pięć dziewczynek: Konstancja Jurek, Ola Janiszek, Julia Kirkowska, Roksana Skoczylas oraz Oliwia Kowalska.

Więcej…

Święto Szkoły

 W poniedziałek, 6 czerwca 2016 roku, już po raz dziewiąty, społeczność Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II  w Smolniku obchodziła Święto Szkoły. Uroczystości rozpoczęły się mszą świętą w kościele pod wezwaniem Chrystusa Króla. Podczas mszy, zebrani obejrzeli program artystyczny przygotowany przez uczniów, który w interesujący sposób, śpiewem i poezją,  przybliżył sylwetkę Jana Pawła II.  Uczniowie i nauczyciele otrzymali również krzyż i obraz Jana Pawła II , ufundowany przez Proboszcza parafii Księdza Jana Dąbskiego.

Więcej…

„O zdrowie dbamy bo jedno je mamy”

Pod takim hasłem 7 kwietnia 2016 r. w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Smolniku odbył się apel z okazji Światowego Dnia Zdrowia. Impreza rozpoczęła się piosenką „ Dzień na sportowo”, która miała na celu zachęcenie uczniów do codziennej aktywności fizycznej. Po uroczystym powitaniu gości, prowadząca zaprosiła wszystkich obecnych do obejrzenia przedstawienia, w którym poszczególne scenki ukazywały zasady zdrowego stylu życia.

Więcej…

Walentynki w Naszej Szkole

Święto Zakochanych jest coraz bardziej popularne. W związku z tym w naszej szkole odbyła się akcja pt. "Poczta walentynkowa".

Więcej…

Konkurs recytatorski Klas IV-VI

 Święto sztuki deklamacji obchodziliśmy w naszej szkole 20 stycznia 2016, gdy odbył się szkolny etap konkursu recytatorskiego pt. „Cztery pory roku”.

Więcej…

Więcej artykułów…