Get Adobe Flash player
Start

„O zdrowie dbamy bo jedno je mamy”

Pod takim hasłem 7 kwietnia 2016 r. w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Smolniku odbył się apel z okazji Światowego Dnia Zdrowia. Impreza rozpoczęła się piosenką „ Dzień na sportowo”, która miała na celu zachęcenie uczniów do codziennej aktywności fizycznej. Po uroczystym powitaniu gości, prowadząca zaprosiła wszystkich obecnych do obejrzenia przedstawienia, w którym poszczególne scenki ukazywały zasady zdrowego stylu życia.

Więcej…

Walentynki w Naszej Szkole

Święto Zakochanych jest coraz bardziej popularne. W związku z tym w naszej szkole odbyła się akcja pt. "Poczta walentynkowa".

Więcej…

Konkurs recytatorski Klas IV-VI

 Święto sztuki deklamacji obchodziliśmy w naszej szkole 20 stycznia 2016, gdy odbył się szkolny etap konkursu recytatorskiego pt. „Cztery pory roku”.

Więcej…

Zabawa karnawałowa klas IV- VI

W ostatnią środę przed feriami odbyła się zabawa karnawałowa dla uczniów klas IV- VI. Mile widziane było w tym dniu przebranie i oczywiście nasi uczniowie nie zawiedli w tej kwestii. 

Więcej…

Karnawał w naszej szkole

 W środę 27 stycznia 2016 roku, sala gimnastyczna SP w Smolniku zamieniła się w salę balową. Kolorowe balony, zachwycające światła, porywająca muzyka przygotowana przez nieocenionego pana Adama Durlaka i piękne stroje balowiczów, sprawiły, że poczuliśmy się jak na karnawale w Wenecji lub Rio de Janeiro.

Więcej…

Dzień Babci i Dziadka

 Mroźny, styczniowy piątek 22 stycznia 2016 roku zamienił się w naszej szkole w Święto Babci i Dziadka. Od rana rozbrzmiewały śpiewy, recytacje, zachwycały taniec i przedstawienia teatralne. Było mnóstwo tremy, braw, wzruszenia i łez. 

Więcej…

Mikołajkowe spotkanie klas I –III „ Tylko w Mikołajki Elfy są jak z bajki”

 Zgodnie z tradycją naszej szkoły uczniowie klas I-III obchodzili szkolne Mikołajki oczekując  w nocy z 3 na 4 grudnia przybycia Mikołaja. Ponieważ w tym roku przebiegały one pod hasłem: ,,Tylko w Mikołajki Elfy są jak z bajki” wszyscy uczniowie pojawili się w strojach Elfów, a na głowach mieli przepiękne elfikowe czapeczki. W tym wyjątkowym dniu o godzinie 18.30    uczniowie wraz z wychowawcami spotkali się w pięknie udekorowanym holu szkoły, gdzie powitały ich Elfy : Pani Grażynka Mołdoch i Pani Anna  Bierła.  Zaszczycili nas swoją obecnością zaproszeni goście w osobach  : Przewodniczący Rady Miejskiej – Stanisław Marczyński, Zastępca Burmistrza – Gabriela Pijanowska, Sekretarz Urzędu Miasta – Anna Stelzer, Przewodniczący Rady Rodziców – Grzegorz Ołtarzewski, którzy obdarowali dzieci słodką niespodzianką. Wszystkie Elfiki serdecznie przywitała, życząc wspaniałej zabawy Pani Dyrektor- Beata Czeczot.

Więcej…

Więcej artykułów…