Get Adobe Flash player
Start

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2015/ 2016

 Szanowni Rodzice i Uczniowie !
UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2015/ 2016 w Szkole Podstawowej im. JP II w Smolniku odbędzie się dnia 1 września 2015r. o godz 11.00, po uroczystej mszy św o godz.9.00 oraz uroczystości obchodów 76 rocznicy wybuchu II wojny Swiatowej.
Ze względu na zapowiadaną na dzień jutrzejszy bardzo wysoką temperaturę powietrza, prosimy , aby na Uroczystość  Inauguracji Nowego Roku Szkolnego, która będzie miała miejsce , jak każdego roku- na boisku szkolnym- zabrać ze sobą BUTELKĘ  WODY MINERALNEJ i w miarę możliwości nakrycia głowy.  

Organizatorzy 

Więcej…

Zakończenie roku szkolnego 2014/ 2015

 

„RUSZ SIĘ MŁODY CZŁOWIEKU” klas I – IV oraz „RUSZ SIĘ PO ZDROWIE” klas IV – VI.

 Dnia 15 oraz 22.05.2015r. na boisku szkolnym SP w Smolniku odbyła się kolejna edycja festiwalu "Rusz się młody człowieku" klas I – III, oraz , „Rusz się po zdrowie” klas IV – VI, w którym uczestniczyło 11 klas I – III nauczania zintegrowanego i 10 klas IV – VI. ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Smolniku.

Więcej…

" SZUKAŁEM WAS " - DZISIAJ MY ...WOŁAMY DO CIEBIE - NASZ PATRONIE - JESTEŚMY I PAMIĘTAMY !

 Dn. 05.05. 2015 r. - z okazji przypadającej 10 rocznicy śmierci i pierwszej rocznicy kanonizacji - wielkiego Polaka, Ojca Świętego Jana Pawła II , uczniowie kół teatralnych zaprezentowali montaż słowno - muzyczny pt. ,,Szukałem Was ", poświęcony pamięci Patrona Naszej Szkoły .

Więcej…

Listy dla Ziemi

Lepiej zapobiegać chorobom niż je leczyć.

7 kwietnia obchodzony jest Światowy Dzień Zdrowia. Jak co roku Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Smolniku brała udział w realizacji treści prozdrowotnych zgodne z powiedzeniem: Lepiej zapobiegać chorobom niż je leczyć.

Więcej…

Dzień Seniora w klasach III – 16.02.2015

 W naszej szkole zapraszanie babć i dziadków na uroczystość z okazji ich święta jest tradycją na stałe wpisaną w repertuar uroczystości szkolnych. Święto Babci i Dziadka to dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości.

Więcej…

Więcej artykułów…