Get Adobe Flash player
Start

Dziękujemy za uśmiech, za troskę!!!

 Święto Edukacji Narodowej to czas podziękowań dla wszystkich ludzi związanych ze szkołą. Pamiętamy w tym dniu o nauczycielach, pracownikach obsługi i administracji, o nauczycielach emerytach. Jest to okazja do świętowania i wyrażania wdzięczności za trud i serce wkładane w pracę na rzecz dzieci. Z tej to okazji 14 października 2014 w pięknie udekorowanym holu Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Smolniku, spotkała się cała społeczność szkolna i przedstawiciele najważniejszych władz i organizacji gminnych. Uczniowie, pod przewodnictwem opiekunów Samorządów Uczniowskich klas I-III i IV-VI, przygotowali dowcipny i interesujący program artystyczny, który rozbawił do łez wszystkich zebranych. Pan Burmistrz Jan Surowiec wręczył wybranym nauczycielom nagrody za szczególne osiągnięcia i sukcesy w pracy. Również pani Dyrektor szkoły Beata Czeczot nagrodziła wyróżniających się nauczycieli i pracowników obsługi i administracji.

Gratulujemy wszystkim nagrodzonym i życzymy dalszych sukcesów w pracy!

Gościom dziękujemy za przybycie i uświetnienie naszej uroczystości!

Uczniom, którzy tak pięknie występowali i zachwycili nas swoim talentem i sercem włożonym w przygotowanie apelu, obiecujemy, że weźmiemy sobie do serca wszystko to o czym mówili i śpiewali oraz postaramy się, by nauczyciele z naszej szkoły nie przypominali tych z kabaretu!

Organizatorzy

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2014/ 2015

...Teraz wakacje skończone,

tornistry i teczki czekają na wszystkich i zaraz zawoła dzwonek...”

mogli zaśpiewać uczniowie wszystkich szkól w Polsce 1 września 2014 roku.

Więcej…

ŚWIĘTO SZKOŁY W SP SMOLNIKU

„Tak już jest w sercach ludzi,

Że Osób Wielkich nigdy się nie zapomina.

One zawsze trwają, zawsze w nas żyją.

Ciągle są z nami, nigdy Ich nie ubywa” (A. Łypeń )

Więcej…

Dzień rodziny 2013/2014

alt

ŚWIĘTO RODZINY I NIE TYLKO….

 

Od lat w szkołach obchodzone były uroczystości z okazji Święta Matki. Dzieci składały życzenia, wręczały laurki swoim mamom, zapominając o ojcach, którzy zaczęli coraz aktywniej uczestniczyć  w wychowywaniu i życiu dzieci i dopominać się respektowania ich praw do świętowania. Dlatego doskonałym rozwiązaniem jest organizowanie Święta Rodziny. Takie też odbyło się 27 czerwca 2014 roku w klasie III c.

Więcej…

Dzień Matki w klasach I-III, 2014

 
alt     Jednym z wielu – jeśli nie najważniejszym majowym świętem, jest bez wątpienia Dzień Matki. Co roku przypada on 26 maja. Z tego właśnie powodu, w poniedziałek, hol główny naszej szkoły zamienił się w majową łąkę.

Więcej…

223 rocznica uchwalenia Konstytucji

alt
„TU JEST MOJE MIEJSCE”

 
Dnia 3 maja 2014 w Domu Kultury w Leśnej odbyła się uroczysta akademia z okazji 223-tej rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja z 1791 roku. Była to wspaniała  okazja, by uzmysłowić rolę i znaczenie takich słów jak Ojczyzna i Patriotyzm.

Więcej…

Światowy Dzień Zdrowia 2014