Get Adobe Flash player
Start

Uroczyste Zakończenie roku szkolnego 2017/2018 Klas I- VII

Najbardziej oczekiwanym momentem w karierze edukacyjnej każdego ucznia jest koniec roku szkolnego. Dla nauczycieli to czas posumowań i refleksji nad tym, czego udało się dokonać dla rozwoju ucznia. Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2017/2018 rozpoczęła się w hali sportowej naszej placówki tuż przed jedenastą 22 czerwca 2018 roku.

Więcej…

GALA SPORTOWCA W SZKOLE PODSTAWOWEJ IM. JANA PAWŁA II w SMOLNIKU

18 czerwca w Ośrodku Kultury i Sportu w Leśnej odbyła się Gala Sportowca. To wielkie święto sportu, które ma już swoją tradycję. Od wielu lat organizowane było w Gimnazjum w Leśnej, po reformie oświaty w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Smolniku. Gala to podsumowanie konkursów na „Najlepszych Sportowców Szkoły” oraz na „Najbardziej Usportowioną Klasę” w roku szkolnym 2017/2018.

Więcej…

Światowy Dzień Pluszowego Misia

Światowy Dzień Pluszowego Misia to święto młode. Zostało ustanowione dopiero 25 listopada 2002 roku dokładnie w setną rocznicę powstania tej popularnej maskotki.

Więcej…

ŚLUBOWANIE KLAS PIERWSZYCH

Na uroczystość pasowania, podczas której nasi pierwszoklasiści zostaną włączeni do społeczności szkolnej czekaliśmy od dawna. Do tego święta przygotowywaliśmy się od pierwszego tygodnia nauki w szkole, pod okiem swoich wychowawców pani Marii Załęcznej i Małgorzaty Kuźmicz- Kuźmińskiej.

Więcej…

Dzień Chłopca 2017

Dzień Chłopaka to okazja do zabawy, a przede wszystkim do uhonorowania wszystkich chłopców i podziękowania im za to, że są i że bez nich nie byłoby w szkole tak miło i wesoło.

Więcej…

Dzień Edukacji Narodowej w Leśnej

Wśród dni zapisanych na kartkach szkolnego kalendarza w Szkole Podstawowej imienia Jana Pawła II w Smolniku są dni szczególne. Do takich należą święta, które razem celebrujemy.13 października wspólnie obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej, zwany popularnie Dniem Nauczyciela.

Więcej…

Inauguracja roku szkolnego 2017/ 2018 w Szkole Podstawowej z Oddziałami Gimnazjalnymi im. JP II w Smolniku

Uroczysta inauguracja roku szkolnego 2017/2018 rozpoczęła się  o godzinie 10.30, tuż po Mszy Świętej, w której uczestniczyli uczniowie naszej placówki wraz z pocztem sztandarowym. Podczas tegorocznego święta spotkaliśmy się w szerszym gronie, wzbogaceni  o kadrę nauczycieli pracujących do tej pory w Gimnazjum  w Leśnej, młodzież gimnazjalną, uczniów z Grabiszyc oraz- rozpoczynających swą przygodę szkolną- pierwszoklasistów.

Więcej…

Więcej artykułów…