Get Adobe Flash player
Start

,,Betlejemskiej Gwiazdy Moc"

„Wiem już dobrze Mały Jezu, gdzie mieszkanie Twoje
Tam w Betlejem dawno temu, dzisiaj w sercu moim”

Okres Bożego Narodzenia jest dla wszystkich czasem szczególnym. Tradycją Szkoły Podstawowej w Smolniku stało się wystawianie jasełek przez uczniów klas II, które zostały zaprezentowane w czwartek 20 grudnia 2012 r. w OKiS w Leśnej.

Więcej…

I Przegląd kolęd i pastorałek

15 XII 2012r. odbył się ,,I PRZEGLĄD KOLĘD I PASTORAŁEK”  połączony ze Świątecznym  Kiermaszem Bożonarodzeniowym organizowanym wspólnie przez wychowawców klas, Samorząd Uczniowski klas IV- VI, szkolnych  katechetów oraz Radę Rodziców przy SP im. JP II w Smolniku. Nasi uczniowie bardzo pięknie przygotowani przez  swoich wychowawców stanęli w szranki  na scenie OKiS-u w Leśnej, rywalizując ze sobą o ,,Puchar Przechodni Przeglądu Kolęd i Pastorałek” ufundowany przez ks. Piotra.

Więcej…

14 X - Dzień Edukacji Narodowej

14 października obchodziliśmy dzień Edukacji Narodowej. W tym roku wypadł w niedziele, dlatego uroczyste obchody w naszej szkole  miały miejsce w piątek.

Więcej…

Pasowanie pierwszoklasistów

Uczniowie klas pierwszych przygotowywali się do tej uroczystości od początku roku szkolnego. Uczyli się dzielnie tekstów, wierszy, piosenek, wytrwale ćwiczyli podczas prób.

Więcej…

11 listopada

11 listopada, jak co roku obchodziliśmy rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę. Tegoroczną uroczystość z okazji Święta Niepodległości zapamiętamy na długo, ponieważ byliśmy jej współorganizatorami. 

Więcej…

Pasowanie na zerowiaka

31 października w oddziale przedszkolnym odbyła się uroczystość „Pasowania na zerowiaka”. Dzieci przedstawiły program artystyczny przygotowany pod kierunkiem wychowawczyni pani Jolanty Litwinowicz.

Więcej…

Inauguracja roku szkolnego

W tym roku szkolnym naukę w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Smolniku rozpoczęło 375 uczniów, w tym 70 w klasie pierwszej oraz 25 dzieci w oddziale przedszkolnym.

Więcej…

Więcej artykułów…