Get Adobe Flash player
Start

Pasowanie pierwszoklasistów

Uczniowie klas pierwszych przygotowywali się do tej uroczystości od początku roku szkolnego. Uczyli się dzielnie tekstów, wierszy, piosenek, wytrwale ćwiczyli podczas prób.

Więcej…

11 listopada

11 listopada, jak co roku obchodziliśmy rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę. Tegoroczną uroczystość z okazji Święta Niepodległości zapamiętamy na długo, ponieważ byliśmy jej współorganizatorami. 

Więcej…

Pasowanie na zerowiaka

31 października w oddziale przedszkolnym odbyła się uroczystość „Pasowania na zerowiaka”. Dzieci przedstawiły program artystyczny przygotowany pod kierunkiem wychowawczyni pani Jolanty Litwinowicz.

Więcej…

Inauguracja roku szkolnego

W tym roku szkolnym naukę w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Smolniku rozpoczęło 375 uczniów, w tym 70 w klasie pierwszej oraz 25 dzieci w oddziale przedszkolnym.

Więcej…

XII Dzień Papieski

Nasza szkoła w 2007 r.: ,,wszyscy o tym wiecie IMIĘ swoje podała na necie''. Od momentu , tej  historycznej chwili, każdego roku , uczestniczymy w  zjazdach szkół imienia Jana Pawła II organizowanych w Legnicy . Mamy okazję spotykać się w gronie reprezentantów Rodzin Szkół Patrona naszej placówki.

Więcej…

"Kocham, lubię, szanuję... nie śmiecę"

"Kocham, lubię, szanuję... nie śmiecę - Pod takim hasłem ruszyła tegoroczna akcja „Sprzątanie świata – Polska”, koordynowana i organizowana przez Fundację Nasza Ziemia i Fundację „Sprzątanie Świata – Polska”.  Uczniowie naszej szkoły również włączyli się do ogólnoświatowych porządków.

Więcej…