Get Adobe Flash player
Start

Nasi uczniowie nagrodzeni na Gminnej Gali Sportu

25 stycznia 2019 roku w sali widowiskowej Ośrodka Kultury i Sportu w Leśnej  odbyła się  Gminna Gala Sportu. Podczas  uroczystości leśniańscy sportowcy, kluby i instytucje zostali uhonorowani  za szczególne osiągnięcia sportowe w roku 2018. Władze samorządowe postanowiły podczas gali uhonorować kluby i organizacje zajmujące się działaniami w sferze kultury fizycznej.

Więcej…

„Taki duży, taki mały – może zdrowym być…”

6 Piesze Wędrówki Rodzinne stały się okazją do zaprezentowania talentów wokalnych i aktorskich uczniów z klas IV i VI. W czasie gminnego pikniku dzieci propagowały zdrowy styl życia.

Więcej…

Spotkanie autorskie

Dnia 11.05.2018r. gościliśmy w naszej szkole Pana Jakuba Skworza, pisarz książek dla dzieci i młodzieży. Tematem spotkania były losy Adasia – głównego bohatera książki „Adaś Mickiewicz- łobuz i mistrz”.

Więcej…

„GDY ZABIJĄ WSZYSTKIE DZWONY”

3 maja 2018 roku uczniowie Naszej Szkoły uświetnili gminne obchody 227. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Uroczystości miały miejsce w Ośrodku Kultury i Sportu w Leśnej. Przybyli goście mieli okazję obejrzeć  niekonwencjonalne przedstawienie muzyczno-teatralne pt. „Gdy zabiją wszystkie dzwony…”.

Więcej…

Więcej artykułów…