Get Adobe Flash player
Start

„Od owieczki do niteczki” – wycieczka klasy 3b i 3c

W Parku Krajobrazowym Doliny Bobru, 10 km na północ od centrum Jeleniej Góry znajduje się Gospodarstwo Ekologiczne „Kowalowe Skały”. 

Więcej…

WYCIECZKA DO KARPACZA

W dniu 12 czerwca 2018 r. odbyła się wycieczka szkolna do Karpacza. Uczestniczyli w niej uczniowie klas Ia i Ib wraz z wychowawcami. Celem wycieczki było zwiedzenie Karpacza i okolic. Poznanie charakteru górskiej miejscowości, stanowiącej jedno z centrów turystycznych Sudetów. Zwiedzenie kościółka Wang. - poznanie unikalnego zabytku romańskiego.

Więcej…

PIĄTOKLASIŚCI ZWIEDZAJĄ WARSZAWĘ

  28 kwietnia 2018 uczniowie  klas piątych w ramach projektu  Piątoklasiści razem udali się na czterodniową wycieczkę edukacyjną do Warszawy. Celem wycieczki było poznanie miejsc pamięci narodowej oraz sylwetek wybitnych postaci z historii Polski, kształtowanie postaw patriotycznych i szacunku dla polskiego dziedzictwa kulturowego oraz  rozwijanie poczucia przynależności do narodu, budowanie więzi emocjonalnych między Polakami, a także integracja uczniów z różnych zespołów klasowych podczas wspólnego spędzania czasu wolnego.

Więcej…

WYCIECZKA DO SKALNEGO MIASTA

W dniu 20 kwietnia 2018 r. odbyła się wycieczka szkolna do Skalnego Miasta w Adrspach (Czechy) . Uczestniczyli w niej uczniowie klas Ia i Ib wraz z wychowawcami oraz Panią Agnieszką Kukiełką i Panią Irenką Osajdzińska-Rozenbajger , którym serdecznie dziękujemy za pomoc w opiece nad  dziećmi.

Więcej…

„Cztery żywioły – poznaj moc Ziemi” – wycieczka do Sudeckiej Zagrody Edukacyjnej

Gdzie indziej, jak nie w Krainie Wygasłych Wulkanów najlepiej zagłębić się w fascynującą przeszłość Ziemi? W Dobkowie, dokładnie na granicy Pogórza Kaczawskiego i Gór Kaczawskich od września 2015 roku działa niezwykłe Centrum Nauki. To właśnie tu 8 maja 2018 roku wybrały się klasy III b i III c.

Więcej…

Więcej artykułów…