Get Adobe Flash player
Start

XXI Dolnośląski Festiwal Nauki

W dniu 26 września 2018 r. odbyła się wycieczka szkolna do Wrocławia na XXI Dolnośląski Festiwal Nauki. Uczestniczyli w niej wybrani uczniowie klas 3 (oddziały gimnazjalne) pod opieką Pani Karoliny Stefańskiej i Pani Gabrieli Kołodziejczyk. Celem wycieczki było odwiedzenie Wydziału Fizyki i Astronomii na Uniwersytecie Wrocławskim oraz Politechniki Wrocławskiej.

Więcej…

„Od owieczki do niteczki” – wycieczka klasy 3b i 3c

W Parku Krajobrazowym Doliny Bobru, 10 km na północ od centrum Jeleniej Góry znajduje się Gospodarstwo Ekologiczne „Kowalowe Skały”. 

Więcej…

WYCIECZKA DO KARPACZA

W dniu 12 czerwca 2018 r. odbyła się wycieczka szkolna do Karpacza. Uczestniczyli w niej uczniowie klas Ia i Ib wraz z wychowawcami. Celem wycieczki było zwiedzenie Karpacza i okolic. Poznanie charakteru górskiej miejscowości, stanowiącej jedno z centrów turystycznych Sudetów. Zwiedzenie kościółka Wang. - poznanie unikalnego zabytku romańskiego.

Więcej…

PIĄTOKLASIŚCI ZWIEDZAJĄ WARSZAWĘ

  28 kwietnia 2018 uczniowie  klas piątych w ramach projektu  Piątoklasiści razem udali się na czterodniową wycieczkę edukacyjną do Warszawy. Celem wycieczki było poznanie miejsc pamięci narodowej oraz sylwetek wybitnych postaci z historii Polski, kształtowanie postaw patriotycznych i szacunku dla polskiego dziedzictwa kulturowego oraz  rozwijanie poczucia przynależności do narodu, budowanie więzi emocjonalnych między Polakami, a także integracja uczniów z różnych zespołów klasowych podczas wspólnego spędzania czasu wolnego.

Więcej…

WYCIECZKA DO SKALNEGO MIASTA

W dniu 20 kwietnia 2018 r. odbyła się wycieczka szkolna do Skalnego Miasta w Adrspach (Czechy) . Uczestniczyli w niej uczniowie klas Ia i Ib wraz z wychowawcami oraz Panią Agnieszką Kukiełką i Panią Irenką Osajdzińska-Rozenbajger , którym serdecznie dziękujemy za pomoc w opiece nad  dziećmi.

Więcej…

Więcej artykułów…