Get Adobe Flash player
Start

Cykl wycieczek edukacyjnych w Centrum Edukacji Ekologicznej ,, Izerska Łąka”

Wycieczka edukacyjna to jedna z bardzo lubianych przez dzieci form działalności dydaktyczno-wychowawczej. Udział w niej pozwala wyjść uczniom z ławek szkolnych i dostarcza wielu przeżyć oraz wrażeń. Wyjazd to także możliwość dokonania korelacji międzyprzedmiotowych i stosowania zasad poglądowości oraz wiązania teorii z praktyką.

Więcej…

REWIA NA LODZIE

W środę22 listopada 2017 roku uczniowie klas I-III mieli możliwość uczestniczenia w wielkim, bajecznie kolorowym i wzruszającym widowisku. Pojechali do Wrocławia do Hali Stulecia na spektakl w wykonaniu Moskiewskiej Rewii na Lodzie.

Więcej…

„Cudze chwalicie, swego nie znacie...”

Uczniowie klasy Ia i Ib, wraz z wychowawczyniami p. Marią Załęczną oraz p. Małgorzatą Kuźmicz-Kuźmińską 19.10.2017 roku udali się na pierwszą tegoroczną, jesienną wyprawę. Spragnieni przygód podróżowali w górę rzeki Kwisy, aby krok po kroku z bliska podziwiać jesienną barwę otaczającej ich natury.

Więcej…

Wycieczka do lasu

Korzystając z pięknej jesiennej pogody, uczniowie klasy II a i III a udali się na wycieczkę do gospodarstwa agroturystycznego Dom na Leśnej Górze w Miłoszowie.Atrakcji i radości było mnóstwo.

Więcej…

Zabawa terenowa klas I-III

W ramach działań „Aktywny Smolnik” dnia 07.09.17r. uczniowie klas I-III wzięli udział w zabawie terenowej.  Dzieci, wraz ze swoimi paniami, miały za zadanie przejść siedmiokilometrową trasę ,która obejmowała 4 punkty kontrolne.

Więcej…

Więcej artykułów…