Get Adobe Flash player
Start

Tym razem : internetowy spektakl !

 Klasa VI B przyjęła zaproszenie TV Wrocław do obejrzenia internetowego spektaklu pt. ,,Historia Śnieżki ". Przedstawienie było adaptacją słynnej baśni braci Grimm .   

Więcej…

,,Tegoroczny -talentshow@smolnik.pl"

 W tym roku szkolnym - dn. 16 października 2015r.-spotkaliśmy się w wyjątkowym gronie osób , które żyją podwójnie , doświadczając przeżyć z drugiego wymiaru. Tym obszarem przeżyć był szkolny casting do Andrzejkowego Festiwalu Talentów.

Więcej…

F-ART I GRANDA- NIEZŁA BANDA!!

 Wg / www.centrum.klodzko.pl/ - Cyt. :

,,...Na scenie widowiskowej zaprezentowały się grupy teatralne z województwa dolnośląskiego, które zostały wybrane przez Radę Artystyczną ze wszystkich nadesłanych propozycji. Przegląd odbywa się w dwóch kategoriach wiekowych: uczniowie szkół podstawowych i uczniowie szkół gimnazjalnych.

Więcej…

NASZE SZKOLNE PREZENTACJE

 Dn. 16. 05.2015r. uczniowie klasy IV c oraz zespól teatralny ,,Granda " reprezentowali SP im. JP II 

w Smolniku podczas gminnej uroczystości w ramach EUROPEJSKICH SPOKAŃ CZESKO - POLSKICH w Leśnej .

Więcej…

Filharmonia w naszych progach

 We wtorek 28 kwietnia 2015 naszą szkołę, a dokładniej uczniów klas I-III odwiedzili muzycy Filharmonii Dolnośląskiej w Jeleniej Górze. Zagrali koncert pt. „Dźwiękowe czary z blaszanej czary”. 

Więcej…

DOLNOŚLĄSKA GALA TALENTÓW

Kiedy wielu z nas oczekiwało na zaćmienie Słońca, w Sali Miejskiej w Mirsku miało miejsce wydarzenie równie ciekawe i niepowtarzalne.

20 marca 2015 r. o godzinie 10.00, odbyły się  rejonowe eliminacje do finału V Dolnośląskiej Gali Talentów. Impreza ta jest od kilku juz lat organizowana przez Dolnośląskie Kuratorium Oświaty.

Więcej…

Więcej artykułów…