Get Adobe Flash player
Start

Nasz Supermatematyk w powiecie

 18 marca 2015 roku w Świeradowie Zdroju odbył się Powiatowy Konkurs Matematyczny dla uczniów klas II i III. Naszą szkołę reprezentował Jan Fabijański, uczeń klasy III b, który zwyciężył w etapie szkolnym.

Więcej…

Mamy Małego Mistrza Matematyki!

 W środę 4 marca 2015 roku odbył się w naszej szkole Szkolny Konkurs Matematyczny dla uczniów klas II I III.  Przystąpiło do niego 10 najzdolniejszych matematyków. Powitała ich wicedyrektor szkoły pani Maria Załęczna, która wręczając karty z zadaniami -  życzyła powodzenia, wytrwałości i prawidłowych wyników zadań.

Więcej…

V ANDRZEJKOWY FESTIWAL TALENTÓW- LUBAŃ 2014

 W piątek- dn. 28 listopada w Liceum Ogólnokształcącym im. Adama Mickiewicza w Lubaniu odbył się V Andrzejkowy „Talent Show”, który cyt. : ,,niczym nie ustępował formatom znanym z małych ekranów...".

Więcej…

A to dopiero ,, Granda” !

alt
Nasz zespół teatralny utrzymał tytuł  WICEMISTRZA 
XVI Dolnośląskiego  Przeglądu  Form Teatralnych „F-ART” 2014r!
 
    Dn. 13 maja 2014 roku w Kłodzkim Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji odbył się już po raz szesnasty Dolnośląski Przegląd Form Teatralnych „F-ART”.

Więcej…

IV ANDRZEJKOWY FESTIWAL TALENTÓW

Młodzieżowy Dom Kultury  w Lubaniu ,już po raz czwarty, miał przyjemność organizować Andrzejkowy Festiwal Talentów. W tym roku, aby wystąpić w Festiwalu należało przejść pomyślnie casting, który odbył się 26 listopada 2013r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Lubaniu.

Więcej…

ŚPIEWAĆ KAŻDY MOŻE…

- SZKOLNE ELIMINACJE DO CASTINGU IV ANDRZEJKOWEGO FESTIWALU TALENTÓW.

Więcej…

Więcej artykułów…