Get Adobe Flash player
Start

III Regionalna Dolnośląska Gala Talentów 2013

alt

 W dniu 21 marca 2013 roku odbyła się III Regionalna Dolnośląska Gala Talentów 2013, pod patronatem Pani Beaty Pawłowicz - Dolnośląskiego Kuratora Oświaty we Wrocławiu.

Więcej…

Zestawienie osiągnięć uczniów - konkursy, olimpiady

Szkoła Podstawowa im. JP w Smolniku

Zestawienie osiągnięć uczniów - konkursy, olimpiady

Rok szkolny 2015/2016

Więcej…

,,Wrocławski zapach wiosny i poezji ‘’

                                                                                       ZAPROSZENIE

Serdecznie zapraszamy na ogłoszenie wyników konkursu „Młody Poeta Dolnego Śląska” ogłoszonego przez Dolnośląską Bibliotekę Publiczną we Wrocławiu, które odbędzie się 21.04.2013 w naszej bibliotece o godzinie 14.00 na trzecim piętrze w sali konferencyjnej. W programie spotkanie z Małgorzatą Cimek-Gutowską pt.: Przynieś mi lilie” i wręczenie nagród wszystkim uczestnikom konkursu. Zapraszamy również osoby towarzyszące.
Proszę o przybycie, gdyż Pani uczennica jest w gronie laureatów.

                                Z poważaniem Katarzyna Zborowska koordynator projektu

Więcej…

Konkurs recytatorski dla klas IV-VI ‘’ŚWIAT SŁOWA’’

 W dniu 4.03.2013r w bibliotece szkolnej spotkali się laureaci klasowych konkursów recytatorskich klas IV-VI na organizowanym corocznie szkolnym etapie konkursu, który w bieżącym roku szkolnym nosił tytuł „Świat słowa”.

Więcej…

Konkursy

Konkursy

Diecezalny konkurs w roku wiary

W trwającym Roku Wiary Wydział Katechetyczny Legnickiej Kurii Biskupiej zaprosił uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z terenu Diecezji Legnickiej do udziału w konkursach : plastycznym, literackimi i multimedialnym. Wzięło w nich udział ponad 1000 osób.

Więcej…

Więcej artykułów…