Get Adobe Flash player
Start

Biblioteka szkolna

W czwartkowe południe 12.04.18 w naszej szkole odbyło się wyjątkowe spotkanie. Gościem naszym był Marcin Pałasz, autor wielu książek dla dzieci i młodzieży, autor słuchowisk, copywriter. Mottem twórczości pisarza są „słowa niosą śmiech” i ten śmiech słychać było podczas spotkania z trzecioklasistami.

Więcej…

W dniu 14 lutego w bibliotece szkolnej została zorganizowana zabawa czytelnicza pod hasłem „Randka w ciemno z książką”. W tym dniu uczniowie mieli okazję wypożyczać książki, których tytułów nie znali. Książki obłożone były w papier i przyozdobione sercami, na których widniał krótki opis książki.

Więcej…

W dniu 17 listopada w ramach kolejnego spotkania z cyklu „Cała Polska Czyta Dzieciom” na zaproszenie opiekunek biblioteki szkolnej pozytywnie odpowiedział policjant pracujący w Komisariacie Policji w Leśnej Pan Tomasz Majer.

Więcej…

Miesiąc październik, jak co roku jest świętem bibliotek szkolnych. Z tej okazji opiekunki biblioteki szkolnej Pani K. Waniczek oraz M. Szczęsna – Witecka zorganizowały szereg przedsięwzięć oraz ciekawych spotkań skierowanych do uczniów naszej szkoły. Działania miały na celu popularyzację i promocję czytelnictwa, promocję biblioteki szkolnej oraz literatury dziecięcej i młodzieżowej.W dniu 6 października odbyło się spotkanie z cyklu „Cała Polska Czyta Dzieciom”, gościem naszej szkoły była Pani Gabriela Pijanowska w-ce burmistrz Miasta i Gminy Leśna.

Więcej…

29 września biblioteka szkolna zorganizowała obchody Dnia Głośnego Czytania. Na zaproszenie opiekunek biblioteki szkolnej pozytywnie odpowiedział aktor Teatru im. C.K. Norwida w Jeleniej Górze Pan Jacek Paruszyński.

Więcej…

Więcej artykułów…