Get Adobe Flash player
Start

Biblioteka szkolna

W dniu 13 maja 2019 roku na zaproszenie opiekunek biblioteki szkolnej po raz drugi przybył p. Jakub Skworz. To autor książek dla dzieci i młodzieży.

Więcej…

W miesiącu październiku z okazji Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych nauczycielki bibliotekarki przeprowadziły dla uczniów klas czwartych warsztaty dotyczące tworzenia lapbooków.

Więcej…

W dniu 08. 10. 20148r. grupa uczniów z klasy VII b wraz z opiekunami odwiedziła Miejską I Powiatową Bibliotekę Publiczną w Lubaniu, w której gościła pani Joanna Jagiełło, autorka licznych książek dla dzieci i młodzieży, m. in.: „Kawy z kardamonem”, „Czekolady z chili” oraz „Pamiętnika Czachy”.

Więcej…

W czwartkowe południe 12.04.18 w naszej szkole odbyło się wyjątkowe spotkanie. Gościem naszym był Marcin Pałasz, autor wielu książek dla dzieci i młodzieży, autor słuchowisk, copywriter. Mottem twórczości pisarza są „słowa niosą śmiech” i ten śmiech słychać było podczas spotkania z trzecioklasistami.

Więcej…

W dniu 14 lutego w bibliotece szkolnej została zorganizowana zabawa czytelnicza pod hasłem „Randka w ciemno z książką”. W tym dniu uczniowie mieli okazję wypożyczać książki, których tytułów nie znali. Książki obłożone były w papier i przyozdobione sercami, na których widniał krótki opis książki.

Więcej…

Więcej artykułów…